Gemo Ürünleri ile İlgili Sorunlar Buraya !!!

Gemo hdmi ekran kullaniyormu sistemimi gemoya dondurmeyi dusunuyorum hangi marka ve model ekran kullanabilirim sistemim su an gntcmt urunlerini kullaniyor

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhabalar arkadaşlar gemo icin eplan makro varmidir ilglenen arkadaşlar yardımcı olabilir mi

yerli plc üretimi gercekten mükemmel 1 rolesi 16 milyon baskı yaptı sıkıntısız diger plcler sıkıntı çıkarırken gemo hiç sıntısız çalışıyor hatta 2amper güç üzeri ugulama yaptık denemek için sıkıntı çıkmadı ama ginede 1amperi geçmemeye gayret gösteriyoruz teşekkürler gemo ailesine yeni ürünler görmek isteriz kopyala yapıştır eklerseniz seviniriz özmen elektrik olarak 3-4 uygulamada kullandık hiç bir sıkıntı gelmedi tabiki buda bizi muttlu ediyor

teşekkürler yardımlarınızdan dolayı

gemo plc ile
ilgili döküman

Ekli dosyalar

• 3 pompa kontorol.rar
    114 KB · Görüntüleme: 47
  • sürücülü plastik kayak.rar
    67.6 KB · Görüntüleme: 31
Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba gemo arz a yı pc ile comdan haberleştiremedim.com lar dogru kabloö saglam ve orjinal.sebebi ne olabilir?

merhaba gemo arz a yı pc ile comdan haberleştiremedim.com lar dogru kabloö saglam ve orjinal.sebebi ne olabilir?
bigisayardaki com ayarlarına bakınız ve açınız
cihazınızın enerji sini kesip yeniden enerji vererek birdaha deneyiniz çünkü aynı sorunu bende yaşadım bunları yaparak çözüme ulaştım

Merhaba forum arkadaşlarım hayirli ramazanlar
Gemo ar2 p veya ar2a ile şöyle bişey yapmak istiyorum programa ihtiyacım var
Gemodan st verince role çalışacak ve buna bağlı inverter 15hz den saymaya başlayacak 10sn sonra sürücü rampası 25 Hz olacak
15 sn sonra 25 Hz den 15 Hz e düşecek .Rampa
Yani bir nevi pwm yapacak gemo mümkün mu?

Merhaba forum arkadaşlarım hayirli ramazanlar
Gemo ar2 p veya ar2a ile şöyle bişey yapmak istiyorum programa ihtiyacım var
Gemodan st verince role çalışacak ve buna bağlı inverter 15hz den saymaya başlayacak 10sn sonra sürücü rampası 25 Hz olacak
15 sn sonra 25 Hz den 15 Hz e düşecek .Rampa
Yani bir nevi pwm yapacak gemo mümkün mu?
gemoda 0-10 analog çıkış yok, belki harici iki tane potansiyometre ile gemonun çıkışlarıyla yapabilirsin.

merhabalar gemo ile ilgili küçük bir yazılıma ihtiyacım var yardımcı olabilecek bir arkadaş armıdır acaba?
her pals verdiğimde de bir çıkış verip 10 a kadar saydıgında yine bu palsi sayıp diğer bir çıkış verecek.bu böyle A ve B çıkışı olarak sürekli devam edecek. tek bir giriş iki röle çıkışı olacak.yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri