Geleceğin binaları

Berdibek

Üye
Arkadaşlar geleceğin binalarını anlatan güzel bir site incelemenizde fayda var .

http://www.dynamicarchitecture.net/

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
İlginç ,ama yapılabilir.Ne kadar tutar onu bilemiyorum.Şahsen ben tercih etmem.Alaturka bi adamım ben herhalde ondandır.Hoşunuza giden şeyleri burda paylaşmak gerçekten güzel.Teşekkür ederim.Selamlar ,saygılar.

Çok harika bir olay ama müslüman işi değil düşünsenize tam namaz kılıyorsunuz çocuk geldi bastı düğmeye kat dönmeye başladı istikbali kıble şaştı namaz gitti ;D

dönmese daha iyi olur benim başım döner orda

Bu kadar yüksek olanı değilde, tek katlı yada dubleks olarak yapmak benim idealim. Hatta projesi bile hazır. Çocukların okulları bittikten sonra güzel bir deniz kenarında bu projeyi hayata geçirmek en büyük arzum. Gerektiğinde manuel olarak, gerektiğinde güneşin hareketini takip ederek dönecek. Akşam yattığınızda odanız ormana bakıyor, sabah kalkarken denizi görüyorsunuz. Hoş olmazmı ?

Güzeeellll.....Hayal etki başarasın.Bir de Kıble insanın beynindedir,namazına birşey olmaz merak etme.

Çok İyİ de bİnalar kendİlİĞİnden dÖnmeyecek heralde
Çok enerjİ gerekİr kİ bu da Çok maalİyet demek
bİnanin İnŞaasi bİ masraf
bİna tamamlandiktan sonra dÖnmesİ İÇİn sÜreklİ bİ masraf daha
yanİ Çok Çok masrafli
ama belkİ gÜnaŞ enerjİsİnden Çok fazla verİm İle elektrİk Çekebİlen paneller olursa ...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri