Ge Nx-7002 Gsm Arayıcı

Arkadaşlar gsm modülünü aşağıdaki nx-4 paneline nasıl bağlayabilirim ve programlayabilirim ?

s-l300.jpg

hadi gene iyisin ben bari cevap yazayım:)

olmaz o iş uğraşma bendede var aynıları
uğraşmıyom attım kenara kafam rahat sende öyle yap
o cihazlara teknik yardım zor

o cihazı izleme merkezine bağlamak için kullanabilirsin. cebini aratmak için veya sms için kullanamazsın. izleme merkezine bağlayacaksan izlemenin gsm altyapısına sahip olması ve sana IP ve portları vermesi gerekli eğer tüm bunlar tamam olursa benim ile irtibata geç yardımcı olurum

Peki ben kendi izleme merkezimi kendim yapacak olsam yapamazmıyım?

yaparsın ama bu receiverlar falan çok uzun iştir. eğer kurarsan kendi izlemene bağlarsın

Peki bana önerebileceğiniz başka gsm cihazı varmı direk cep telefonuma mesaj atan veya arayan. caddx nx-4 panel için

tabi herhangi bir fct ile arama yaptırabilirsiniz. karel bir marka fct size 180 tl gibi bir maliyeti olur. alarm anında içerisine taktığınız sim kart tarafından aranırsınız.

tabi herhangi bir fct ile arama yaptırabilirsiniz. karel bir marka fct size 180 tl gibi bir maliyeti olur. alarm anında içerisine taktığınız sim kart tarafından aranırsınız.

Hocam bana nerden temin edebileceğimi söylermisiniz? ve caddx nx-4 nasıl bağlayabilirim yardımcı olabilirmisiniz?

bostancı köprüsü üzerinde anadolu telekomdan alabilirsin. eğer alırsan nasıl bağlanacağını ve programını yazarım

Hocam ben K.Maraştayım yalnız internette araştırdım ama bulamadım. Site falan varmı ?

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri