GE Marka transfer şalter şeması

mavis32

Üye
Benim yapmakta olduğum bir tarnsfer panosu var 630a ve 400a Şebeke ve jeneratör haliylen markası GE ama daha önce kumanda bağlantılarını yapmadım nasıl yapıam bilmiyorum üzerinde açık, kapalı, kontağı şatel kapama bobini A1- 1 Bİ BÖLÜMDE DİĞER SAĞGINDA İSE A2 - A4 - 2 VAR A1 SABİT SANIRIM A1 İE A2 220 UYGULANDIĞINDA ŞARTEL ÇEKİYOR ON OLUYO A1 VE A4+2 KÖPRÜLÜ ŞARTELİ KURUYO KAPAMA BOBİNİDE ŞARTELİ OFF KONUMA GETRİYO TABİ A1 İLE 1 KÖPRÜLÜ ÇÖZEMEDİM JENERATÖR FİRMASI ŞEME GÖNDEWRMİŞ BENDEDN SADECE 2 UÇ ÇIKARMAMI İSTİYOLAR BİRBİRİNİN KAPALILARINDAN GEÇEN ANLAMADIM BİLENN ARKADAŞLAR VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLURLARSA SEVİNİRİM ŞİMDİDEN SAOLUN. (MARKASI GE GENERAL SANIRIM)

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sayın maviş arkadaşım ekte var umarım işini görür

Ekli dosyalar

• jenaratör_Enversor.rar
    159.3 KB · Görüntüleme: 4
Transfer salterinizin urun kodunu ogrenebilir miyiz? ( ZTE serisi vs gibi )

selam kardeş modelini istemişin kullandığım şartelin modeli DEH 40 362 GE MARKA (FGEMF) YAZIYO YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM

evet devre kesici ama birleşik 2 adet yabyana mekanik kitlemeli ge marka açtırma bobini c1 - c2 var a1-1 var a2-a4-2 var anlayamadım siteyede giremiyorum verdiğin adrese

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri