Ge Fanuc 90 30 PLC

bu projeyi bitirdim.

ilgilenenler için proficy machine edition, cimplicity ve ge fanuc plc lerle ilgili her türlü soruya elimden geldiğince cevap verebilirim.

merhabalar fanuc 90 30 plc hidro elektrik santralinde uretim için devreye giriyorum ancak reaktif eksiye dusuyor ve uretim yapamıyorum reaktifin eksiye gitme nedeni nedir ve neyapmam gerekir ve bilgisayarın ani kapanmasından dolayı tekrar actiğimizda proficy machine edition programı acılmıyor yardımlarınız için tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Fanuc 90-30 plc ye baglanmak istiyorum bu konuda bana yardim edermisiniz. Programin adi nedir. Haberlesme kanlosu nr kullanmaliyim.

Merhaba Lm90 programı

Ekli dosyalar

• LM90.zip
    1 MB · Görüntüleme: 15
bu projeyi bitirdim.

ilgilenenler için proficy machine edition, cimplicity ve ge fanuc plc lerle ilgili her türlü soruya elimden geldiğince cevap verebilirim.
degerli meslektaşım iyi çalışmalar yazılarını okudum. benzer sorun bendede var yanlız aksilik şu ki fanuc plc ile hiç ugraşmadım. olay şu ; fanuc 2030 plc kombinasyonunda., cpu rak kartında sökülmüş bundan dolayı içindeki program silinmiş. böyle bi durum olurmu.

bu projeyi bitirdim.

proficy machine edition kurulum yapmak istiyorum fakat ingilizce dil dosyası bulunamadı diye bir hata çıkıyor. setup programını ingizce xp yüklü bir pc den aldım. yardımcı olursanız sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,918
Son üye
mustafa 909

Yeni konular

Geri