Gaz pedalı yerine geçecek bir kayan buton

isoment01

Üye
arkadaşlar gaz pedalı yerine slider button kullanmak istiyorum butondan elimi çektiğimde ilk konumuna gelecek birşeyler arıyorum fakat bulamadım bana fikir verebilir misiniz ?

arkadaşlar gaz pedalı yerine slider button kullanmak istiyorum butondan elimi çektiğimde ilk konumuna gelecek birşeyler arıyorum fakat bulamadım bana fikir verebilir misiniz ?
Dikismakinai,pedalının içine,mikro sivic veya enduktif sivic, cisimden yansımalı fotosel vs yerlestirebirsin.

Beton pompalarının kumandası üzerinde 4 yollu joystick var bir araştır.
2 kanallı olanı hatta oransal olanı da var kullandım sağlamdır

Bu gizem niye? Ne cihazı bu, nasıl etki edecek anahtar yerine buton konsa neden olmaz? Sonuçta anahtar bir kabloda / bağlantıda 2 noktayı temas ettirecek, buton ne yapacak = aynı sonuç değil midr?

Bir zahmet arkadaşların önerisinin neden kabul etmediğinizi sakıncalarını bir kelime dahi olsa yazın.
Elinizdeki anahtarı bilmiyoruz görmedik, boyutu nedir? Kilitlemeli tipleri var (bilya veya esnek şerit metalli).

Fikir vermek hem basit hem de zordur gömediğimiz bir durumda!

Hocam selamlar , farketmemişim önerinizi bu işime yarar teşekkürler.
Bu gizem niye? Ne cihazı bu, nasıl etki edecek anahtar yerine buton konsa neden olmaz? Sonuçta anahtar bir kabloda / bağlantıda 2 noktayı temas ettirecek, buton ne yapacak = aynı sonuç değil midr?

Bir zahmet arkadaşların önerisinin neden kabul etmediğinizi sakıncalarını bir kelime dahi olsa yazın.
Elinizdeki anahtarı bilmiyoruz görmedik, boyutu nedir? Kilitlemeli tipleri var (bilya veya esnek şerit metalli).

Fikir vermek hem basit hem de zordur gömediğimiz bir durumda!
Diğer arkadaşlara önerileri için teşekkürler. Konsol gibi birşey yapıyorum. Pedala basınca aracımın kendi yaptığım motor sesini çalacak felan. Pedal işine şimdilik girmeyeceğim yavaş yavaş gidiyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri