Güvenlik sistemlerinde kaliteli marka yok mu ?

alarmda crow kamerada vguard ve bullwark diyorum bu benim kendi fikrim.

cctv sistemlerlide pelco,samsung,lg,panasonic gibi dev markalar var

hırsız alam sistemlerinde tartışmasız 2 marka var paradox ve dsc

yangın pallerinde ise analog adresli sistemde dedektomat ve bentel bece cok iyi durumdalar

Güvenlik sistemlerinde kaliteli bi marka yok mu ? Benim bildiğim sadece SANYO var oda herşeyi üretmiyor. Kaliteli marka bilen varsa (çin malı merdiven altı üretimi olmayan ) yazabilir mi

Bence marka takintisi olmasin sizde.alacaginiz urunu iyice kontrol edin ve size butun ozelliklerini uygulamali gostersinler. neutron-geovision marka urunler i kullaniyorum ve cok memnunum. TİBET SİSTEM - Protect Your Dreams, Neutron

bunu anlamanın kolay bir yolu var.bankalardaki güvenlik sistemlleri dsc ve cadx kullanıyor paradox ise teknisyen bakımından en kolay kurulabilir sistemler bu nedenle paradox daha yaygın bireysel kullanıcılar için. ama kaliteli olduğunu göstermez

TEKNIM VE PARADOX PANELLERİ EŞİT AĞIRLIKTA SATAN VE TEKNIM panellerin tasarım aşamasındayken fikrine başvurulan kişilerden biriyim. Diğer bir çok panelin aksine; dedektör beslemesi, tuş takımı beslemesi ve siren beslemesi ayrı klemeslerden olması benim tavsiyemdir. Montaj ve servis aşamasında büyük kolaylık sağlar. Teknim, montajcı açısından en kolay programlanan panellerden biridir. ANCAK PARADOXLA MUKAYESE EDİLEMEZ. PARADOX şu an Türkiye'de ve bir çok ülkede en çok satan, en çok tercih edilen paneldir.

Teknim kötü bir panel değildir tam tersine ithal bir çok panelden çok daha üstündür. Yurtdışına ihraç edilmesi de bunu gösteriyor zaten.

arkadaşım saygılar taşı gediğine koymuşsun bende teknim kurdum ama sattmadım ben yaklaşık 6 yıldır paradox kullanıyorum kim derse desin değiştirmeyi düşünmüyorum ben kalite ve malzeme sıkıntısı çekmiyorum ve de kaliteden ödün vermiyorum vede teknim kötü değil ancak şunu kabul etmiyorum programlama yavaş ama bağlantı kolay programda akışkanlık yok tabi bu benim düşüncem paradoxa çok alıştım çünkü
saygılar

Piyasada bulunan pekçok paneli kurdum, pek çoğunu da inceledim. Panel bazında ufak tefek farklılıklar dışında hepsi aşağı yukarı aynı. Panelden ziyade dedektörlerin kalitesidir asıl olan. Panel ne kadar iyi olursa olsun dedektörler tırt ise uğraşır durursunuz. Dedektör olarak texecom ve pyronix in dedektörlerini tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşım. Paradox ve Dsc sadece alarm sistemi üreticileridir ve piyasada bulabilecegin en kaliteli ürünlerdir. bunun yanında Cadex (General Elektrik) alman malıda vardır. bu üçü alar konususnda piyasanın en iyisidir üçünden şaşma derim. kamera sistemine gelince Bosch ve Samsung ürünleri çok kaliteli ve güzel ürünlerdir ancak fiyatları piyasaya göre yükektir. Aynı zamanda bu firmalarda ürünlerini cinde üretirmektedirler. Fiyat önemli değil bana kalite lazım dersen Bosch ve Samsung'dan şaşama derim. Ama kalitede önemli fiyatta önemli dersen piyasada çok sağlam firmalar ve ürünler var. ilgilenirsen mail at yardımcı olrum.

pronet yahudi markası deildir tamamen türk malıdır oda nerden cıktı öle

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri