Güvenlik sisteminde marka tercihiniz oylarmısınız ?

Güvenlik Kamerasında marka tercihiniz ?

• Lg

Oy: 0 0.0%
  • Samsung

Oy: 7 36.8%
  • Balandi

• Avtech

Oy: 2 10.5%
  • Avenır

Oy: 1 5.3%
  • spy

Oy: 1 5.3%
  • neutron

• balitech

Oy: 2 10.5%
  • Bulwark

Oy: 3 15.8%
  • Diğer

Oy: 3 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

gelpcpc

Üye
Arkadaşlar bakalım coğunluğun güvendiği marka hangisi hep beraber görelim mi?Tercih sebebinizide yazarsanız belki merak edenleri aydınlatrmış oluruz

Panasonic

Yıllardır çalıştığım firmanın distribütörlüğünü yaptığı bir marka. Diğer güvenlik sistemleri hakkında çok bir bilgim yok. Fakat görüntü kalitesi ve sağlamlık açısında piyasada çok az rakibi var diye biliyorum. Fakat benim görüş ve düşüncem pek tarafsız olmayacaktır.

samsung adı kadar kadar kendısıde carizma :)): bullwark ise gecen zaman ıcınde kendı kendını bitiren bir ürün zamanla kamera önüne pus düsüyo temızlesen bile aynı sorun devam edıyo + - adaptörde birbirine birlessin besleme entegresi uçuyo o yuzden nefretimsin bullwark :)
spy in dvrlarında sorun yok gayet iyi fakat explorer uzerınden izlemek istedıgınde müsteri hep birilerinin bılgısayarına uzakdan erısıp ayar yapıyorum o bakımdan kullanıcı dostu deıl

balitech ise paha biçilemez :):)

Avtech kullanmıştım Memnundum açıkçası

Spy dvrlarına 2 yıl kameralarına 5 yıl garanti veriyor.Balitech te sorun yasamadım ama , sorun yasayan kimse tavsiye etmiyor servisleri sıfır mış...

biz 17 yıllık KAREL bayiisiyiz yakın bir zamanda KAREL firması elektronik güvenlik sektörüne girdi ve bizde aynı zamanda bu ürünleri kullanmaya başladık.sonuç hem teknik açıdan hemde müşteri memnuiyeti açısından harikulade.ürünler çok sağlam ayrıca 1000 kameradan 1 inde arıza olduğunda bire bir değişim garantisi var.

balitechle yıllardır calısıyorum ve kendilerini gercekten zamanla geliştirdiler ve teknik serviste güzel calışıyor fiyat acısındanda gayet olumlu . hele yeni cıkan kameralar ve görüntü kalitesimükemmel .

burda ki amaç uygun maliyetli ve işe yarar ürün derseniz her marka ve modelde degişir. benim düşüncemde ben avenair kullanıyorum av 480 ni birçok alanda denedim samsung kalitesinde görüntü aldım diyebilirim.ve fiber dönüştürücüleride aynı şekilde takılmadan kullana biliyorum ama kayıt cihazları ve gece görüşlü kameralarındaki performans çok düşük. bulwark ve vguard ta piyasada çokkullanılan ürünler ama proje kamerası diil bence pinetron ve vitec projelerde kullanılabilecek ürünler LG gelince kaliteli olabilir ama çok pahalı bir ürün . sony ve sanyo mükemmel

HERKEZ GİBİ Balitech e gelince bence eskiden daha iyilerdi D: 328 lerini dunlop ve elegans marka kameralarla yarıştırdıgım zamanları bilirim. ve eski ilk çıkan bl 682 ler şimdilerde tek kullandıgım 6120 ve 697 modelleri ve 4 kanal kayıt cihazları çok iyi

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri