Güvenlik Sistemi Kurulumu - Teklif

toshi

Üye
Merhabalar ,

2 bloklu sitemize güvenlik kamerası kurulacak.
Kamera ve sistem olarak almayı düşündüğümüz malzemeler aşağıdaki gibi olup, kurulum için fiyat tekliflerini değerlendiriyoruz, kurulum yapabilecek arkadaşlardan da fiyat teklifi almak isterim ;

13 adet Renica GK-9030 650 TVL Sony Effio
1 adet Renica DVR-216 16 Kanal Kamera Kayıt Cihazı + 2 tb hdd
1 adet 20 Amper Switch Mode Fanlı Metal Kasa Adaptör
500-1000 metre arası 4+1 Cctv Kablo
26 adet Yaylı Bnc Konnektör

Malzemelerde isteğe göre adaptör vs, ufak değişiklikler olabilir fakat kamera ve kayıt cihazının amaca gore
yeterli olduğunu düşünüyoruz.

Sitenin çevresi yaklaşık 220 metre civarındadır, 11 tane kamera çevreye, 2 kamera da otoparka yerleştirilecek.

Yerimiz Büyükçekmece/ Mimaroba tarafındadır.

Kameraların montajı için demirler mevcuttur, kaynak yapılmamış şekilde. Yerleri belli olup, kaynak işlemi bizim tarafimizdan yapilacak.

Diğer kurulum ve montaj için gerekli malzemeler de spiral hortum veya kanal gibi dahil olmak üzere, toplam
fiyat teklifi verebilirseniz, sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Edit: Malzemeleri direk kopyaladığım için, linkli çıkmış kusura bakmayın kaldırdım şimdi.

Son düzenleme:
neden sadece bu urunleri tercih ediyorsunuz cok daha ıyıleri var bence biraz arastırma yapın derim ıyı bır firmadan yardım alın

Renica fiyatında Renicadan çok çok daha üstün kameralar varken neden bu marka?

Çok pahalı bir sistem kurulmak istenmiyor, otoparkta kim kimin arabasına vurmuş şeklinde çıkan ve toplanan aidatlar ile yapmışkan etrafa da koyalım şeklinde yapılması kararlaştırılan bir sistem, bu yüzden kamera başına en fazla 100 - 150 TL ayrılabiliyor.

Bu miktarlarda tavsiye edebileceğiniz kamera ve ayrıca kayıt cihazı öneriniz varsa tekrardan bi kontrol edebilirim.

Sizin de bildiğiniz gibi bu işin sonu yok, her ürünün fiyatına göre daha iyisi bulunuyor. Bizim durum şuanda varolan birikime göre maksimum verim alabileceğimiz bir sistemi kurabilmek.

Bu durum kurulum maliyetlerini etkilemeyeceği için kurulum ve montaj fiyat tekliflerini almaya devam ediyoruz.

Teşekkürler.

hocam renica ürünleri çok pahalı onun yerine marketlerde maket kamera satılıyor 10 tl
yaptırmak istediğin fiyatlardaki ürünlerler 2 ay sonra maket olcak zaten

Bu arada forumda biraz daha araştırma yaptım.
AVENİR AV-612HD modeli için iyi deniyor. 60 mt gece aydınlatma yazıyor, bu rakam ne kadar doğrudur ?
Eğer 40 veya 50 metre aralıklarla kamera koyulursa bu kamera ile verim alınır mı ?

Ayrıca bununla beraber AVENİR AV-TC16H kayıt cihazını önerir misiniz ?

Bir de bu kameralar tamamen su geçirmezdir değil mi ? Ayrıca kasa almaya gerek var mı ?

avenirin ürünleri iyidir kullanmadım kullanan cok tanıdıgım var ben o mesefalerde bulwark urunlerını yada vguard urunlerını kullandım cok memnun kaldım kurdugum yerlerdede senelerdır hıc sıkıntı cıkmadı suan samsung kasa wirex kameralar var onları kullanıyorum 700 tvl 2,8 12 mm lens var uzerinde çok memnunum tavsiye ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri