Güvenlik rölesi

kazım2828

Üye
Herkese kolaygelsinn 8.30 ohm luk direnç okuyacak güvenlik rölesi varmıdır

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Makina kapisindaki kavuçuk icersinde bukunuyo usta herhanbi cisime carpinca sistemi durdurmak istiyorumm max direnç 8.30 ohm

Makina kapisindaki kavuçuk icersinde bukunuyo usta herhanbi cisime carpinca sistemi durdurmak istiyorumm max direnç 8.30 ohm

Yaptığınız şeyin dirençle alakasını anlayamadım.Ne yapmak yada ne tür bir sistem kurmak istediğinizi detaylı yazarmısınız.

Yaptığınız şeyin dirençle alakasını anlayamadım.Ne yapmak yada ne tür bir sistem kurmak istediğinizi detaylı yazarmısınız.
Ustam 100cm boyunda dis kismi kavucuk ve icersinde boydan boya 8.30 ohm luk bir direnc 2 kablolu kavucuk ezildiginde direnc degeri 8.30 ohm un altina dusuyo buna baglaya bilecegim guvenlik rölesi ariyorum ve kullanmak istediğim röle uzerinde 2 NO kontak ve harici resetlemek istiyorumm ışık bariyerinin rölesi gibi calissin istiyomm

Ustam 100cm boyunda dis kismi kavucuk ve icersinde boydan boya 8.30 ohm luk bir direnc 2 kablolu kavucuk ezildiginde direnc degeri 8.30 ohm un altina dusuyo buna baglaya bilecegim guvenlik rölesi ariyorum ve kullanmak istediğim röle uzerinde 2 NO kontak ve harici resetlemek istiyorumm ışık bariyerinin rölesi gibi calissin istiyomm

Bu kauçuk kaplı kablodan geçen enerjiyi mi kestirmek istiyorsun direncin düşmesi açmayı sağlamaz ki

Selamlar
Arkadaşın aradıgı kapı emniyet bariyer rölesi. Reer diye bir marka var orda araştır bulursun ben daha önce kullandım.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri