Güvenlik panelinde farklı bölgeleri farklı siren çaldırma

profesyonel alarm sistemleri bu tür küçük isteklerin yanında alarmın geldiği bölgenin aydınlatmasını dahi sağlar.
Kesinlikle Doğru..Benim şahsen yapmış olduğum bu tip projeler mevcut...Alarmın devreye girmesi durumunda Bahçe aydınlatmalarının yanması ve buna ilave olarak alarmın kurulumunda evin tüm elektrik sistemin kapanması gibi..örnekler verebilirim...DIGIPLEX serileri ile bu örnekleri çoğaltmak mümkün..Akla hayale gelmeyecek işler için kontaklar üretilebilir..PGM yetmez diye bir şey söz konusu değil..PGM artırıcı kartlar var.Kablosuz pgm kartları bile var artık piyasada..bu yüzden sıkıntı yok ..yeterki sen hayal et...Cözüm var.

elektronik yonden cozmeye calısıyorum olursa soylerim

yapabilirsin ama marka önemli.bölge aydınlatmasıda doğru.

honeywell vista 48 veya 120 panel ile role modülü kullanmak sartıyla istediğini birkaç müşterimde yaptım.hatta stayda ayrı roleyi arm da ayrı roleye disarmda ayrı roleya tetik gönderterek ev otomasyonu bile yapabilirsin...

bölgelere ayrı siren çaldırma özelliği istiosan s6464 panel öneririm

merhaba,

s6464 alarm cihazının programlama giriş şifresini unuttum giriş yapamıyorum fabrika ayarlarına çevirmek için reset atabilirmiyiz yardımcı olmanızı rica ederim

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri