Güvenlik kamerasında görüntü yok lütfen yardım edin.

Ek kablo yani kamera kablosunu çekince kısa geldiği takdirde ek yapılabilir. 10 amper veya üstünü kullanabilir sin

Kablo kısa gelmez de çok meşakkatli iş diye uğraşmamak için söylemiştim direk amperi artırsam çektiğim hattan direk aktif olur mu diye sormak istedim. Kabloyu değiştirmek zorundayım sanırım aynı zamanda amperi de artırmam lazım galiba :(
Ekrandaki ilk açılırken bir de out of range yazıyor bi kaç kez açıp kapatınca kendi kendine normal ekran geliyor o normal mi ?
O da olmadı elimdeki 2 adet 0,22 mm kablo ile de 0,50 kablo ile de denedim hiç bir görüntü yok ekranda elimdeki şuan trafo 12v 12,5 amper
image.jpg
image.jpg

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    415.6 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:
üstadım kabloların bir tarafı kayıt cihazı ve adaptöre bağlı iken kamera taraflarını voltmetre ile ölç .. hattındaki kablonun sağlamlık testini yap ..daha önce başıma geldi kabloda içten içe kopuk vardı ..çok problem yaşadım.. bnc connktörlerin bağlantılarını kontrol et . adaptörde + - kamera tarafında ters olabilir çalışmaz bu kontrolleri yapmanı öneririm..tabi önce kesinlikle hattın testini yap kablondan emin ol.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,857
Son üye
Bluent

Yeni konular

Geri