Güvenlik kamerasına wi-fi özelliği...

Teknik Özellikler
*ÜRÜN CEP TELEFONUNDAN İNTERNET TARAYICISINA IP ADRES YAZILARAK İZLENEBİLİR HERHANGİ BİR PROGRAM İNDİRİLMEZ SADECE WİNDOWS XP OLAN BİLGİSAYARLARDAN KAMERANIN ARAYÜZÜNE BAĞLANILABİLİR VE KAMERANIN UZAK İZLEME AYARLARI YAPILABİLİR

kamera özelliği nedir ? görüntü kalitesi ? gece görüş görüntü hızı donma ? diğer özellikler ?
ip değişmesi gerekir . ip bilin herkes izler .
hiç mantık değil .
Nasıl mantıklı değil camerayı internete bağlamıyorsun kameraya sadece cekim alanındaki atıyorum 100 veya 250metre mesafedekiler bağlanacak ip numarası 3 haneli olarak 4 basamak koyulabiliyor sanıyorum buda 12haneli şifre yerine geçer ve değiştirilebilir laptopla kablolu bağlanılıp.

Nasıl mantıklı değil camerayı internete bağlamıyorsun kameraya sadece cekim alanındaki atıyorum 100 veya 250metre mesafedekiler bağlanacak ip numarası 3 haneli olarak 4 basamak koyulabiliyor sanıyorum buda 12haneli şifre yerine geçer ve değiştirilebilir laptopla kablolu bağlanılıp.
teşekkür ederim sağolasın...:)
Teknik Özellikler
*ÜRÜN CEP TELEFONUNDAN İNTERNET TARAYICISINA IP ADRES YAZILARAK İZLENEBİLİR HERHANGİ BİR PROGRAM İNDİRİLMEZ SADECE WİNDOWS XP OLAN BİLGİSAYARLARDAN KAMERANIN ARAYÜZÜNE BAĞLANILABİLİR VE KAMERANIN UZAK İZLEME AYARLARI YAPILABİLİR

kamera özelliği nedir ? görüntü kalitesi ? gece görüş görüntü hızı donma ? diğer özellikler ?
hiç mantık değil .
teşekkür ederim sağolasın...:)

teşekkürler , ip güvenliği okey
görüntü kalitesi ? bağlantı hızı ?

yok agam güvenlik önemli değil gizli saklı bir görüntü değil görüntüde görünsün yeter vga olsa bile olur normal seyredelim yeter ustam...

..analog video sinyalini wifi ile aktaracak bir ürün var mı bilmiyorum..
ama bu iş için en uygunu sabit veya hareketli ip kamera almaktır..sadece yakın mesafeden izlenecekse internete gerek yok..bende bir ip kamera var..cep telefonundan wifi ile direk izliyorum..direk derken telefonun ağ paylaşımını açarak izliyorum..ama kurulum için ikinci bir telefon veya wifi olan basit bir tablet gerekiyor..

dronlarda kullanılan görüntü aktarma sistemini tavsiye edecektim ama madem aradığınızı buldunuz hayırlı oldun diyelim.

cihazı deneyince sonucu bizimle paylaşırsanız seviniriz. bir ara ben de uğraşmiştım kablosuz görüntü aktarma konusu ile. şimdi tekrar lazım oldu.xbee denilen modülden aldım 2 tane. oyuncak tanka bir kamera monte edip görüntü almayı deneyeceğim fırsat bulursam.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,838
Son üye
sarioglu_55

Yeni konular

Geri