Güvenlik kamerasını tvden izlemek

tnraksy

Üye
selamlar,,

güvenlik kamerası var arkadaşlar tv de izlemek istiyorum kayıt vs gerek yok sadece görüntü alsam yeter

elimdekiler;
kamera
kamerakablosu
adaptör
k.kablosuna takılacak aparat
tv giriş aparatı

bunlarlan istediğim şeyi yapabilirmiyim

selamlar,,

güvenlik kamerası var arkadaşlar tv de izlemek istiyorum kayıt vs gerek yok sadece görüntü alsam yeter

elimdekiler;
kamera
kamerakablosu
adaptör
k.kablosuna takılacak aparat
tv giriş aparatı

bunlarlan istediğim şeyi yapabilirmiyim

Evet yapabilirsiniz.Tv'nin anten girişine kamerayı bağladıktan sonra kanal arattırarak kameradan gelen görüntüyü seyredebilirsiniz.

sayın arkadaşım kamaeranı bağla elektriği ver 1 adet scart kablosu ile görüntüyü tv ye scart-tos ile ver ve izlemeye başla rf girişi yani anten girişini arkadaşımın dediği gibi kanal ayarlama falan yok çünkü kamera sinyali video sinyalidir kanaldan ayralayıp rf den kullanamassın bunu rf den izleyebilmek için araya rf modülatör kullanmak gerekiyor sen scart-tos bir kablo ile tv ye bağla av bas izle kolay gelsin
saygılar

arkadaşım öncelikle skartla bağlayacaksan kamera kablosunu tos fişle sonlandıracan ve skart tan giriş yapacan
yok UHF den seyredeceksen alçakbant convertörü kullanıp AV bandını VL ye çevirip tvnin UHF girişinden bağlanıp normal kanal aratır gibi aratacan eğer istersen alçak bant a çevirdiğin görüntüyü merkezi anten santraline bağlayıp daireye gelen kabloyu uydusat pirizle sonlandırırsan pirizin ikinci bir kablo takıp UHF çıkışınıdan tvye peçkaplo takarsan bütün binada aynı işlemi yaparsa herkes izler

televizyondan kamera görüntüsünü sadece scarttan alabilirsiniz. televizyonun anten girişinden görüntü almak istiyorsanız rf modülatör kullanmanız gerekir.

benimde bildiğim kadarıyla televizyondan kamera görüntüsünü sadece scarttan alabilirsiniz

ben kullanıyorum bu sistemi evin giriş kapısına bir kamera bagladım kameradan gelen kabloyunudabir tos fiş yardımıyla tv tos girişine bagladım yanı sarı renkteki girişe bu şekilde tv nin av kanalından kamera görüntüsünü izliyebiliyorum...

s.a arkadaşlar peki 4 kamara olsa aynı anda tv den izlenebilirmi neyle tşk

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri