güvenlik kamerası - gece çekimin de sorun

sakut

Üye
merhaba 6 aydır kullanmakta olduğum kamera sistemine 3. kamerayı ekledim kamerayı yaklaşık 30m mesafeye kurdum şu an itibariyle gece çekimi sorun lu şöyleki görüntü de siyah bir ekran gelmesi ekranın kararması gibi sorunlarla kaşılaştım ve karşılaşıyorum 1dk normal çekim alırken 1,5dk da goruntu bozuluyor kararıyor renk degısıyor. acaba sorun tam olarak nedir. konu hakkında yardımlarınızı rica ederim

r7ciZ2.jpg GzQBYC.jpg

..güç kaynağı yetersiz geliyor olabilir..gece ledleri devreye girdiği için..

Kameranız kaliteli marka değilse böyle sorunlar olabilir eğer kameranız kaliteli bir ürünse güç kaynağı yetersiz gelebilir

işin ilgiç tarafı diğer 2 kamera gece cekımınde sorun yok bu yenı sıfır taktığım kamerada sıkıntı var. guc kaynağını daha yuksek bır amperlı bır sey alıp denıcem bakalım ne olucak.

işin ilgiç tarafı diğer 2 kamera gece cekımınde sorun yok bu yenı sıfır taktığım kamerada sıkıntı var. guc kaynağını daha yuksek bır amperlı bır sey alıp denıcem bakalım ne olucak.
yüzde yüz adaptör kullandığınız adaptör kaç amper birde kameralar sanırım atom led?

kullandığınız kablonun kalitesizliği, yükteki(kameradaki) çekilecek akımı sınırlıyor. yada adaptörünüzün toplam gücü yetersiz geliyor.gece IR LED ler çalışacaklar ve sayısına göre çekilecek akımda artacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri