Güvenlik Kamerası Görüntüsünde Şeritler Geçiyor

Topraklama ile alakalai gibi gorunmekte.

Çözüm bulamayınca konu kapandı diye bakmamıştım, sağolsun biçok arkadaş cevap yazmış, ben kaydı düşük kaliteye ayarladım o şekilde parazitli kayda devam ediyorum..

Bi arkadaş gece görüşsüz kameradır demiş, merka ve kodunu başlangıçta yazmıştım, açıklamalarında Gündüz/Gece yazıyor, gerçek gece görüşlü olmayabilir bilemiyorum, marka kod =av-8570-day-night-speed-dome-kamera, Google ye yazınça çıkıyor..

Birde bu topraklama olayı nı tam anlayamadım, evde taktığım fiş topraklı ama adaptör zaten topraksız, nasıl topraklamam gerekir..

Yüksek amperli adaptör de denedim farketmedi..Tek kablodan kasıt kamera kablosundaki güç kablosunu kullanmaksa, kullanmıyorum..

Son düzenleme:
ameraya giden kablo zarar görmüş değiştirmelisin.

Değişik kamera kabloları (koaksiyel Tv kablosu dahil) denedim görüntü aynı..bi arkadaş şu topraklama olayını açıklayabilirmi..kamera güç girişinde, adaptör ve kablosu nda faz ve nötr var, toprak bağlantısı nasıl yapılır..

Çözüm bulamayınca konu kapandı diye bakmamıştım, sağolsun biçok arkadaş cevap yazmış, ben kaydı düşük kaliteye ayarladım o şekilde parazitli kayda devam ediyorum..

Bi arkadaş gece görüşsüz kameradır demiş, merka ve kodunu başlangıçta yazmıştım, açıklamalarında Gündüz/Gece yazıyor, gerçek gece görüşlü olmayabilir bilemiyorum, marka kod =av-8570-day-night-speed-dome-kamera, Google ye yazınça çıkıyor..

Birde bu topraklama olayı nı tam anlayamadım, evde taktığım fiş topraklı ama adaptör zaten topraksız, nasıl topraklamam gerekir..

Yüksek amperli adaptör de denedim farketmedi..Tek kablodan kasıt kamera kablosundaki güç kablosunu kullanmaksa, kullanmıyorum..
ilk sayfaları oku güzelce anlatılmıs nasıl ve nereden topraklayacağın

Bu karlanma olayının çok karanlık olması ile ilgili olmadığını düşünüyorum, zira; kamera kapı önü ve sokağa bakıyor, karanlık la ilgili olsa yoldan araç geçtiğinde ve kapı önü lambasını yaktığımda karlanmanın kaybolması gerekir ki, kaybolmuyor..
Bu karlanma parazit gibi bişey olabilir mi, teknik bilgim yok fikir yürütüyorum..

merhaba
ardasım bu konu tamamıyle kameranla alakalı bır durum cunku kameran araba dahıl gecse ır ledlerını hala yakıyor olmalaı tammen aydınlat ve ır ledeı sonsun bak bakalım karlama yapıyormu

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri