güvenlik kamerası görüntü yok

merhabalar neutron 4 kanallı kayıt cihazıma uranium dome kameralarımı baglıyorum fakat hiçbir görüntü alamıyorum. internet izlemesi istemiyorum sadece görüntü kayıt etmesini istiyorum nerde yanlış yapıyorum acaba ayarlardan birşeyleri değiştirmem mi gerekli bilgisi olan var mı

3.jpg
1.jpg

merhaba karamera ve cihazın resimleri bunlar 2+1 kablo cekildi cihazlara kameraların önünü kapattıgımda gece görüş ledleri yanıyor birtek onu görüyorum

4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
kameralarınız
URANIUM ANHD9-D1036AH 1MP 2.8MM 36 IR LED DOME AHD

kayıt cihazınız
neutron Model : TR-5104 H
Video / Ses Sıkıştırma H.264 / G.711
Çözünürlük D1/4CIF ( 704 × 576/ 704 × 480 ) / CIF ( 352 × 288/ 352 × 240 ) / QCIF ( 176 × 144/ 176 × 120 )

yani kayıt cihazınız AHD desteklemiyor.

kameralarınızın üzerinde yada içinde menü düğmesi/leri olacak onların fotosunu çekermisiniz.

teşekkür ederim her işi ustası yapmalı diye boşuna demiyorlar jakları takınca çalışacak diye ugraşıp duruyorum bende akşam düğmelerin resminide cekip göndericegim .yani bundan anlaıgım kamera veya cihaz değişecek menü tuşlarından ayarlamaz ise kabloların değişmesi gereklimi peki

teşekkür ederim her işi ustası yapmalı diye boşuna demiyorlar jakları takınca çalışacak diye ugraşıp duruyorum bende akşam düğmelerin resminide cekip göndericegim .yani bundan anlaıgım kamera veya cihaz değişecek menü tuşlarından ayarlamaz ise kabloların değişmesi gereklimi peki
kameranız destekliyorsa analog görüntü çıkışı verebilirse, değiştirmenize gerek kalmayacaktır.

Hocam şöyle birşey söyleyebilirim;

Kamera 2.8 mm olduğu için açmıyor olabilir 3.6 mm kamera ile deneme imkanınız var mı ?

(Not: Başka marka modelde kamera ve DVR'da başıma geldiği için yazıyorum. DVR aynı modelde ki kameranın 2.8 mm lensli olanı açmadı ama 3.6 mm lensli kamerayı açmıştı. )

Kamerayı açan başka bir DVR Cihazı ile Kamera menüsüne girerek Video Settings'ten Kamera modunu değiştirmeyi deneyin.

(Not: Başka marka modelde kamera ve DVR'da başıma geldiği için yazıyorum . DVR'da HD idi Kamera da HD idi ancak görüntüyü açmamıştı. Görünütüyü açan DVR'dan Kamerayı bağlatıp Video formatını değiştirince düzelmişti. )

arkadaşlar 16 kameralı kayıt cihazımız var ekrana görüntü vermiyor. neden olabilir ıcını actım ıkı tane kondansatör patlak fan çalışmıyor bunlar yapılsa duzelırmı ??

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri