Güvenlik Kamera Marka ve Ürün Seçimi Konusunda

o kameralarda lens ayarı hariç birde dibinde metal YÜKSÜK ayarı var onu ayarla...

cezaevlerinde samsung LG ve AVENİR götürüp demo yaptırdım teknik ekibime denetciler ücünü 3 gün boyunca bekledi denendi sonuc AVENİRDEN yana kulnadılar av-3232 ve av-770 muhtesem bir gorüntü aldık

avenir yada samsung tavsiye ediyourm yalnız avenir in B serileirni kullanmayın

etikete para verme hocam git avenir al kullan mesa güv. den samsung lg boş bunlar hepsi aynı bordu kullanıyor.hem teknık servisde önemli memnun kalırsın bana da dua edersın.

Samsung veya Lg yerine avenir tavsiye eden arkadaşlar hayatlarında hiç LG yada Samsung marka kamera kullandılar mı merak ediyorum. Yanlış bilgi vermeyin arkadaşlar, Samsung, LG vb. üst segment cihaz üreten markalarla fason üretim ürünleri kıyaslamak kadar mantıksız bir şey olamaz. Hem kalite, hem sağlamlık, hem de teknoloji olarak Samsung veya LG her konuda Avenir'den üstündür. Avenir'in üstün gelebileceği tek konu fiyatının ucuzluğudur. O da neye göre ucuz tartışılır...

slm.git mesa güvenlik den avenir kamera ve kayıt cihazı al mükemmle teknik servis garantisi de var başın ağrımasın . yalnız avenir taklitleri var onlara rastlamamaya dikkat et.

ben çok lg ve özellikle samsung kullandım.sen hiç avenmir kullandın mı ?? hiç avenirin 32 kanal kayıt cihazını kullnadın mı ? var mı samsung un 32 kanal dvr cihazı .evet samsung un üst düzey kamerası var doğru fiyatı 400 usd .hadi sat bakayım son kullanıcıya nasıl satcaksın.3 veya 5 doların hesabını yapan trilyonluk insanlara 400 usd gece görüş kamersı nasıl satılacak çok merak edıyorum.

ben çok lg ve özellikle samsung kullandım.sen hiç avenmir kullandın mı ?? hiç avenirin 32 kanal kayıt cihazını kullnadın mı ? var mı samsung un 32 kanal dvr cihazı .evet samsung un üst düzey kamerası var doğru fiyatı 400 usd .hadi sat bakayım son kullanıcıya nasıl satcaksın.3 veya 5 doların hesabını yapan trilyonluk insanlara 400 usd gece görüş kamersı nasıl satılacak çok merak edıyorum.

Neyi iyi biliyorsan onu sat güzel kardeşim, 3-4 doların hesabını yapan müşterinin kaliteli cihazla işi olmaz zaten. Kalite bir tercih meselesidir.

Arkadaşlar birşey sorucam, bir kamera kayıt cihazına aynı tip kameralarımı bağlamak gerekir? Farklı modeller takılınca problem olur mu? Mesela kurdum sistemi, 3 kamera bağladım 3 ü de aynı marka model... zaman geçti 1 tane daha bağlayacağım, öncekilerle aynı olmak zorunda mı ya da problem yaratırmı
?

ürün konusunda yardımcı olabilirim.Kendi markamız olan Avix Technology ürünlerini inceleyebilirsiniz.Ürünler bire bir değiştirme garantilidir.iyi çalışmalar.

Forum istatistikleri

Konular
127,951
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri