Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimine Alternatif Magniwork

ooaykac

Üye
Bundan bir kaç yıl önce Erke dönergeci isminde bir isminde elektrik üreten bir cihaz çıkaracağını söylemişlerdi fakat yalan oldu gitti değil mi?

Sanırım Erke dönergecinin ne olduğunu buldum.

Güneş enerjisinden elektrik üretimine en iyi alternatif olarak Manyetik enerji jeneratörü diye bir icat yapılmış fakat üretim yapıp satılamıyor. Ama amerikada insanlar bunu kendisi evinde yapıp kullanabiliyor. Mıknatısların birbirini itme gücüne dayanan bu sistem sayesinde hiç bir şekilde güç gerektirmeden sonsuza kadar elektrik üretebiliyor.

Detaylı bilgi için buraya bakın.

Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimine Alternatif "Magniwork"

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
evet çok ilgi çekici zamanla yaygınlaşacağını düşünüyorum. ama burada kullanılan neodymium mıknatıslar çok pahalı türkiyede. daha yani aldım küçücük mıknatıs çok para

Termodinamğin Birinci Yasasını okumanızı tavsiye ederim.

tolga264 mıknatısarın fiyatı ne kadardı?

Emekli Subaylar geri gelmiş. Sistemin! kurulumu için gerekli klavuzu 179 dolardan 49 dolara indirmişler. yani bu seferki çok masum da değil , bence reklamı yaptırılmamalı.

Son düzenleme:
asli olmayan uc kagitcilarin oyununa gelmeyin bunlardan hic birsey almayin.

Enerji yoktan var edilemez var olanda yok edilenez sadece baska enerjiye cevrilir.

Miklantistaki enerjiyi mekanik enerjiye cevirdigini kabul etsek dahi bu sefer miklantisin cekim gucu biter.
bunlar proje satmak veya malzeme satmak isteyen uckagitcilardir.

aslında mantıklı.bir enerji elde etmek için başka birşeyin enerji harcaması lazım.

ingilizcede sanırım perpetual motion şeklinde geçiyordu.. Hareketin devamlılığını sağlamak için neodyium mıknatıslar çapraz değilde faklı yerleştiriliyordu. bir şema vardı bulursam eklicem.

manyetik jenratörü üretip satamadılar. Belki enerji tüccarlarının engeline takılmış olabilir bu proje. Erke dönergeci de aynı dertten.

youtube da perendev motor diye ararsanız epey video çıkıyor,
incelemek isteyenlere.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri