Günün Fıkrası

binbaşı

Onursal Üye
Onursal Üye
Zeki adam Bill Gates

Bir hippi, Michael Jordan, Bill Gates ve Dalai Lama aynı uçakta yolculuk ediyorlarmış.

Oldukça yüksek bir irtifada uçarlarken, uçağın motorları birdenbire bozulmuş ve uçak hızla düşmeye başlamış. Pilot büyük bir telaşla yolcuların yanına gelmiş. "Beyler" demiş "Biraz sonra yere çakılacağız ve sadece dört tane paraşütümüz var, biri bende!" deyip paraşütü ile uçaktan atlamış.

Michael Jordan hemen ayaga fırlayarak "Beyler" demiş "Biliyorsunuz ben dünyanın en büyük sporcusuyum ve dünyanın benim gibi insanlara ihtiyacı var" ve bir paraşüt kapıp uçaktan atlamış.

Derken, Bill Gates de hemen ayaga fırlamış "Beyler" demiş "Biliyorsunuz ben de dünyanın en zeki adamıyım ve dünyanın benim gibi zeki insanlara ihtiyacı var" ve o da paraşütlerden birini kapıp atlamış.

Dalai Lama ve hippi birbirlerine bakmışlar. Dalai Lama "Evlat, ben oldukça verimli ve bereketli bir hayat yaşadım, gerçek aydınlığı buldum. Oysa senin önünde uzun ve güzel bir hayat var. Paraşütü al ve atla, kendini kurtar"

Hippi gülmüş: "Endişelenme dede, kendini dünyanın en zeki adamı sanan, az önce benim sırt çantamla atladı!"...:D

Alıntıdır.Kaynak:

fikra.gen.tr - zeki adam bill gates - simli Fkra

Komikmiş harbiden, bende biraz renk katayım;

jordan = hidayet, gates = ????? , hippi = nihat doğan, dalai lama = hoca efendi ve fıkrada dünya yerine Türkiye' yi koyup boşlukları doldurup öyle okuyun hem daha komik olurdu, hemde cuk otururdu. Tabiki bana göre....

süpermiş.....

- - - Updated - - -

bir temel eksik

[FONT=comic sans ms, sans-serif]Uyanık Laz![/FONT]
[FONT=comic sans ms, sans-serif] Uzaya adam gönderilecekmiş. Sadece bir kişi gidebilecek, giden de geri dönemeyecekmiş. İlk aday olan Erzurumlu mühendise bu iş için ne kadar isteyeceğini sormuşlar:
- "1 Milyon TL" demiş ve eklemiş - "Kızılaya bağışlayacağım."
İkinci aday olan Konyalı mühendise de aynı soruyu sormuşlar. Konyalı:
- "2 Milyon TL" demiş. - "Bir milyonunu aileme bir milyonunu da, yetimlere bağışlayacağım."
Üçüncü aday olan Rizeli Temel aynı soruya;
- "11 Milyon TL isterim" diye cevap verince, yetkililer; d
iğerleri bu kadar az isterken kendisinin neden 11 milyon TL istediğini sormuşlar. Temel yetkililere doğru eğilmiş, kısık bir sesle kulaklarına:[/FONT]

[FONT=comic sans ms, sans-serif]- 5 milyonunu ben alırım, 5 milyonunu size veririm, 1 milyonunu mühendislerden birine verir [FONT=comic sans ms, sans-serif]Mars'a göndeririz.
ALINTIDIR
[/FONT][/FONT]

Hitler'in Mahkemesi!
Hitler üç esir yakalamış. İngiliz, Fransız ve bir Yahudi.
- "Size soru soracağım, bilirseniz sizi bırakacağım" demiş.
İngiliz'e sormuş
- "Titanik kaç yılında battı?"
İngiliz hemen cevap vermiş: "1912" diye.
Hitler göndermiş İlgiliz'i. Fransız'a sormuş bu kez:
- "Titanik'te kaç kişi öldü?"
Fransız cevap vermiş : "1050".
- "Tamam, sen de gidebilirsin" deyip özgür bırakmış.
Ve Yahudi'ye dönmüş;
- "Say ulan ölenlerin isimlerini!"

ALINTIDIR

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri