Güç kaynağı yapımı

Hassas potlar yurt dışında 6 küsürle 8 küsür arası türkiyede 10 lira felan bence türkiyeden almak daha mantıklı vergi ve kargo parasıda eklenıyor çünkü.

Hocam çalışmanızda binding post yada türkiyedeki adıyla born-banana jack kullandınızmı kullandıysanız nereden temin ettiniz.
Ustam kullandım evet 1 adet 24 volt sabit çıkış ve 1 adet ayarlı çıkış olmak üzere iki adet kullandım.
Yurtdışı sitesinden almıştım.
TRY 3.66 12%OFF | 2 adet/grup Konektörü Muz Fiş Altın Plaka Kırmızı Siyah Konnektör Terminali muz fiş Bağlama Sonrası Tel Konnektörler 4 MM
https://s.click.aliexpress.com/e/nPqeQyo

eğer kullanıyorsanız bu "Kümülatif kapasite aralığı: 0 ~ 99999 mAh" özelliği doğru çalışıyor mu, eldeki 18650 pillerin gerçek kapasitesi yada akülerin ölçmek için kullanılabilir mi acaba yoksa çinlilerin satış oyunları mıdır

etre-g-kayna-gerilim-metre-dedekt-r-wattmetre-volt.jpg
yok orda nokta koymayarak baskı hatası yaptıklarına inanıyorum, ekrandan görüleceği üzere farklı değer elde edilemiyor. Tuşa basılı tutarak zamanlı arka aydınlatma kapanması sağlanıyordu ama bir yerden sonra zor kurtartdım pek tavsiye etmiyorum bu özelliği.

Hassas potlar yurt dışında 6 küsürle 8 küsür arası türkiyede 10 lira felan bence türkiyeden almak daha mantıklı vergi ve kargo parasıda eklenıyor çünkü.

Hocam çalışmanızda binding post yada türkiyedeki adıyla born-banana jack kullandınızmı kullandıysanız nereden temin ettiniz.

direnç nette var.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri