Gözlüğe Sensör Entegre Etmek

vesson

Üye
Arkadaslar bı proje uzerınde calısıyorum yanlızca bı fıkır ama bana bunu nasıl yapabılecegım hakkında bılgı verırsenız tsk ederım gozluk ustune fotograf makınası entegre edıcem ve goz haraketıne duyarlı olarak bı haraket sensoru sol gozu sert kapadıgımda sensor devreye gırecek ve fotografı cekecek bu sıstemı yapabılırmıyım yapabılırsem buna uygun sensoru nereden bulabılırım sadece duzen techızat hakkında bıraz bılgı verırsenız ustune ben bır seyler koyacagıma ınanıyorum sımdıden herkeze dusuncesı ıcın tsk ederım

arkadaslar kımsenın bı dusuncesı yok mu :(

Dostum kafanı boş yere yorma adamlar yapmış zaten sadece fotoğraf çekmek için yan tarftaki düğmeye basıyor.Ayrıca videoda çekebiliyor.
Eğer illede yapacam diyorsan gene bu gözlüğü kullan.
Butona giden kısmı fotocellden geçir burun yukarsına reflektörü kulak tarafına fotocelli koy kirpikleri hedef alsın arayada zamanı koy 3 sn eğer 3 sn gözünü kapatırsan fotoçeksin yada mekanik bir sivitch koygözün kapandığında açık kontağından çeksin:)

adamlar yapmış evet

Hatta discovery channel da bir belgeselde görmüştüm lens ten adamın gördüklerini bilgisayar ortamına aktarabiliyorlardı. Yani bu tür konularda çalışmalar internet ortamından çok rahatlıkla bulunabilir.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri