Görüntülü diyafon sistemi için tavsiye ve fiyat listesi

CCTV-BOSS

Üye
20 dairelik görüntülü diyafon sistemi için kullanacağım AUDİO marka haricinde bir marka arıyorum toptan satan arkadaşlar varsa herşey dahil malzeme fiyat listesini mail atarsa sevinirim. [email protected] tel:05542925505

elektrik malzemem internet sitesine bir bak audıo marka ses sistemi fiyatları uygun ben bir ara fiyat teklifi almıştım bizim buralara göre yarı yarıya fiyat vermişlerdi

audio yu boş ver 5 para etmez commax tavsiye ederim

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ HAKKINDA BİLGİLER:

Görüntülü diafon sistemleri ile bundan böyle evinizde apartmanınızda daha fazla güvenliği hissedeceksiniz. Eskiden sesli diafon sistemleri ile kapnıza gelen kişinin kimliğini sorarak öğreniyor ve buna göre kapımızı açıyorduk gelen kişinin gerçekten adını söylediği kişi olduğunu bilebiliyormuyduk? Tabiki hayır. Kapımızı çalan ve diafondan konuştuğumuz kişinin bize yalan söyleyip bize zarar verebilecek bir kişi olduğunu tespit etmemize imkan yoktu. Günümüz teknolojisinde ise görüntülü diafon sistemleri sayesinde kapımımızı çalan kişinin hem sesini hemde görüntüsünü görebilme imkanına sahip olmaktayız. Günümüzde fiyatlarıda gayet makul seviyelere inan görüntülü diafon sistemleri artık her yerde rahatlıkla kullanılabilen sistemler haline gelmiştir.

Görüntülü diafon sistemlerinde markadan markaya ve aynı markada farklı modellerde birbirinden farklı özelliklere sahip diafon sistemleri bulunmaktadır. Görüntülü diafonun fiyatına göre sahip olduğu özelliklerde buna paralel olarak artmaktadır.Günümüzde ençok kullanılan görüntülü diafon sistemi markaları şunlardır. Commax diafon,Multitek Diafon,Mas İnterkom,Comelit Diafon,Netelsan Diafon,Audio Diafon vb. markalardır.Görüntülü diafon sistemleri görüntü çeşidine göre siyah beyaz ve renkli sistem olmak üzere iki türlüdür.Renkli görüntülü diafon sistemlerinde görüntüleri renkli izleyebilme imkanına sahip olabiliriz fakat renkli diafon sistemlerinin fiyatları diyer siyah beyaz sistemlere göre daha pahalıdır.

diyafon diyafon fiyatları görüntülü diyafon fiyatları diyafon sistemleri görüntülü diyafon sistemleri görüntülü diyafon

diyafon diyafon fiyatları görüntülü diyafon fiyatları diyafon sistemleri görüntülü diyafon sistemleri görüntülü diyafon

mas ınterkomu bır dene arkadaşım ama dersen ıyı bır marka ıyı bır sıstem btıcıno yu tavsıye ederım ıkı kablo yada network kablosu ıle calısıyor ıd sıstemdır ıyı calısmalar

Arkadaşlar benim de farklı bir sorunum var.4 katlı 8 daireli binanın diafon sistemini AUDİ AS 202-16 ile kuracağım.Santraldan 4. kata kadar DT 8 kablo çektim.Cümle kapısı ve daire kapısındaki zillerin ikiside aynı melodiyi çalacak farklı olmayacak bu şekilde DT 8 kablonun damar sayısı yeterli olurmu yoksa yeni ilave kablo çekmelimiyim? Çooook acil cevap yazarsanız çoook sevinirim şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkürler.......

sitede iletişim adresi var. tlf ya da maille bağlantı kurabilirsin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,172
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri