Gölcük depremi

Burada,bu sitede yazan veya okuyan bütün arkadaşlar, teknik ve positif bilimle uğraşan kişiler olup bu söylentiye inanmalarına gerçekten inanamıyorum .Kemal Sunal filmleriyle başlayan zeka özürlü bir toplum yaratma politikasına yeni ve ancak ilkokul çocuklarına hitap edebilen dizi film silsilelerine kendini kaptırmış ,irrasyonel kaoslar ve komplo teorileri içinde bulanan bütün yorumlara açık ve aç saf insanlar gibi düşünmeyin lütfen .
Elektrik mühendisiyim ve debremlerin nasıl meydana geldiğini bilecek kadarda okudum ve öğrendim .Bunların yanısıra ikinci olarakta dünyada, böyle saçma senaryoları yazabilecek ,birazda hikayelere bilim ve insanların çok bayılarak ilgilendikleri komploları kurgulayabilecek batılı yazarların çokluğunun farkındayım .Bu komplo teorisinin gerçekleşmesi ve Tesla nın elektromanyetik güçlendiricisinin dünyanın tektonik katmanlarında büyük bir harekete yol açması veya Amerika liların veya İsrail lilerin Türkiye de böle bir deneme yapması normalmi sizce ???

dostum gerçekten senin için üzülüyorum.yarın öbür gün biri çıkıpta bunu ispatlarsa ne yapacaksın tüm inanç sistemin sarsılmayacakmı.tüm bildiğin bilgilere nasıl bu kadar kesin güvenebiliyorsun.sana sahip olduğun bilgilere güvenme gücünü ne veriyor.hiçmi yanılma payı yok.aslında yazdıklarının içinde çok pis bir kendini beğenmişlik var.ben elektrik mühendisiyim kimse beni kandıramaz vs. I=R/U gibi yani......

malesef böylesine ciddi bir konu bu biçimde komplo teorisi vesaire söylentilere harcanıyor.hoş bu anlayış,yani tüm şüpheler komplo teorisidir anlayışı sistem tarafından kitlelere yani senin gibi mühendislere dayatılıyor.sende bi bok biliyorum anlayışıyla red ediyorsun.

ama gerçek şudur bunu bil ey ahmak arkadaşım 17 ağustos depremi uzaydan yapılmış bir saldırıydı.bir tür manyetolu çakmak .bir tür iyon topu sayesinde yer kabuğunda titreşim yaratıldı.sebebise son derce siyasi ve politik bir sebepti
bunu burada yazsam forumdan atılırım veya dışlanırım.

lütfen her şeyi biliyoruz anlayışını terk edelim.bilmediğimiz ve kitlelerden gizlenen bir sürü bilimsel gerçek var.biz bunları görüp yazıp çizdiğimizde otomatikman her yerden dışlanıyoruz.çünkü konunun doğası gereği elimizde olmadan küfür ve hakaret içeren yazılar ortaya çıkıyor.

sen bu biçimde kendini avut ama ben tenin düşündüğünün tam tersini düşünüyorum.17 ağustos depremi bal gibi uzaydan yapılmış bir saldırıydı
ve sebebinide yazmıyorum çünkü yazssam atılırım.yazmıyorum
sen tahmin et sevgili arkadaşım.

Sn. ttayfuny
Öncelikle Kemal Sunal filmlerinin sadece güldürü amaçlı olanlarını izlememenizi o zamana ait çok fazla gönderme yapan ve izleyene karakter anlamında birşeyler katan diğer filmlerini de izleminizi tavsiye ederim.
Sonrasında siz ve sizin gibi düşünen diğer arkadaşlara önerim "Tesla - Master Of Lightning" ve "Zeitgeist serisi" filmlerini izlemeniz ve diğer arkadaşlarında belirttiği gibi Haarp projesine bir göz atmanız.Bunları yaptıktan sonra hala dünyaya pembe gözlüklerle bakabiliyorsanız ne mutlu.Önyargılı ve "bilim sadece iyilik amaçlı kullanılır" diye düşünmek yerine araştırmacı bir toplum olmamız gerektiğini düşünüyorum.
Saygılar...

Bu mantık doğruysa, desenize Irakta boşu boşuna o kadar amerikan askeri öldü...

Bu mantık doğruysa, desenize Irakta boşu boşuna o kadar amerikan askeri öldü...

mantıksal olarak düşünürsek elektronikmuh arkadışıma katılmıyor değilim (tabi diğer tezleri çürütecek bişi bildiğiden değil) şöyleki amerika savaş konusunda bence tam bir fiyasko kaybettikleri viyetnem savaşına binlerce kahramanlık filmi çektiler bu konuları çok incelemem ama kore ile bi rezaletleride vardı sanırım hatta bir yazı okumuştum amerikalılar aya gittimi die bence aya gidemediler neden derseniz o dönemde hangi modülasyonla haberleşiyorlardı sayın manyetonun dediği yapılabilir görünüyor ama kendi insanları ırakta ölürken neden gölcüğü yıksınlar açıkçası depremi merkez üssünde olmasada açık havada gayet net hissettim trafo patlaması hariç bir ışık görmedim bence amerikalıları çok abartıyoruz hani biri böyle bişi yapabiliyorsa bu amerika değildir gibi izlenimdeyim

arkadaşlar ay ve güneş tutulması olduğu günlerde dünyanın herhangi bir yerinde mutlak surette bir doğal afet "olur.!!!",bakın "olabilir" bile demiyorum "olur" diyorum...

eğer ay-güneş tutulması olacak ise mutlaka haberleri takib edin,o gün dünyanın herhangi bir yerinde bir doğal afet meydana gelir,bu sel,kasırgada olabilir....

Buna göre ay-güneş tutulması ve gezegenler ile ilgili verilen haberler aslında çok iyi diildir,komik ya da saçma gelebilir ama ay-güneş tutulması veya gezegenlerin konum ve durumları ile ilgili bir değişiklik haberi verildiğinde insanların tetikte olması şart.....

zira 17 Ağustos depreminden bir gün önce güneş tutulması olmuştu....

Allah korusun....

mantıksal olarak düşünürsek elektronikmuh arkadışıma katılmıyor değilim (tabi diğer tezleri çürütecek bişi bildiğiden değil) şöyleki amerika savaş konusunda bence tam bir fiyasko kaybettikleri viyetnem savaşına binlerce kahramanlık filmi çektiler bu konuları çok incelemem ama kore ile bi rezaletleride vardı sanırım hatta bir yazı okumuştum amerikalılar aya gittimi die bence aya gidemediler neden derseniz o dönemde hangi modülasyonla haberleşiyorlardı sayın manyetonun dediği yapılabilir görünüyor ama kendi insanları ırakta ölürken neden gölcüğü yıksınlar açıkçası depremi merkez üssünde olmasada açık havada gayet net hissettim trafo patlaması hariç bir ışık görmedim bence amerikalıları çok abartıyoruz hani biri böyle bişi yapabiliyorsa bu amerika değildir gibi izlenimdeyim

şimdi atom bombasına sahipler diye tüm savaşları bu silahlarla yapmıyorlar
ama savaş yine var silah yine var ve ölüm yine var önemli olan bu.
ayrıca böylesi tehlikeli bir silahın dünya çapında bilinmesi bence işlerine gelmiyor.ondan dolayı tesla harp komplo vs kafalar karışıyorda karışıyor

ben kendi adıma konuşacak olursam eğer şunu söyleye bilirim.
bence bize yapılan 17 ağustos denemesinin ardından
taiwan depremi hani şu binaların komple yan yattığı hemen akabinde oldu
ve tsunami felaketinin bu silahla yapıldığını düşünüyorum.
aynı starwars filmi gibi bir tür ölüm uydusu.
ve kontrolü sithlerin elinde harbi kötüler ve dertleri ölüm.

doğal olarak kesin bilimsel izahlar yerine tahmine dayalı bilimsel açıklamalarla yetinecek olursan olabilirliği yüksek senaryolar mümkün.hayal gücü bile insana bir sürü senaryo üretiyor.

yaa böyle işte sevgili kardeşim.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,841
Son üye
nazoyata

Yeni konular

Geri