Fultek PLC Üretiyor mu?

MOXEN

Üye
Sanirim Hmi panel uretiyorsunuz, Scada yaziliminiz da var, peki plc uretiminiz var mi? Varsa ozelliklerini yazarsaniz sevinirim. Tesekkurler.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Tam bitmiş olan ürünümüz Scada'dır.
Operatör panelini bitirdik ama maaliyeti yüksek olduğu için satmıyoruz.
2010 yılı sonuna plc'mizi yetiştirmeye çalışıyoruz. daha sonra opereratör panelinin yeni versiyonlarını yapıcaz.

fultek plc'yi bende merak etmeye başladım.

Bugün Cpu modülümüzün pcb siparişlerini veridim. Vatana millete hayırlı olsun. Allah izin verirse Haziran sonunda plc'miz donanım olarak da çalışıyor olucak. Ladder Türk programının ismini değiştirip tamamen Türkçeleştirdikten sonra (Tahminen Ağustos ayı içersinde) eğitim seti satışlarına başlayacağız.

Programın adını (Ladder Türk) değiştirmemiz gerekiyor. Zira yabancılar için antipati oluşturuyor.

İsim önerilerinizi bekliyorum.

pic_plc_d_1.png

komple_modul.png

Hayırlı uğurlu olsun Salih Hocam,Allah yolunuzu açık etsin İnşAllah.Uygulamalarda kullanıcam ürünü çıktığında.

hayırlı uğurlu olsun otomasyoncu olarak sabırsızlıkla bekliyorum

Forum'lar böyle işte. Bu bölüm eski ama Özkanoğlu arkadaşımız mesaj yazınca öne çıktı. Yeni bir haber olarak algılanmasın. Yukarıdaki resimlerde gördüğünüz plastik kutu içersinde deneme üretimleri yapıldı, plc böylece test edilmiş oldu. Ancak seri üretime bu kutu ile yapmamaya karar verdik. Siz sormadan söyliyim, bu kutunun maaliyeti 25 usd. bu yüzden vazgeçtik.

Speed plc ile ilgili son haber ise pek yakında piyasaya çıkacağıdır. İlginize teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri