Full hd film mi izlediniz!!! yanılıyorsunuz birde bu program ile izleyin

kemaleris

Üye
S.A. arkadaşlar bende bugüne kadar full hd film izlediğimi sanıyordum ama yanılıyormuşum :rolleyes: bu programı denemelisiniz programın en şahane özelliği ekran kartının donanım hızlandırmasını kullanarak yetersiz işlemcili bilgisayarda dahi kasmadan renk detay ve haraket hızını arttırıyor. yani film 23 kare dahi olsa onu ekran tarama hızına tamamlayıp akışkan bir görüntü haline getiriyor. renkleri hızlandırıp her rengi kendi doğallığında gösteriyor. detayları daha da belirgin hale getiriyor o bulur görüntüyü keskinleştiriyor. alt yazı desteği veriyor alt yazıyı eğer geri kalıyorsa hızlandırıp ileri gidiyorsa yavaşlatabilyorsunuz. ses içinde aynı şeyler geçerli laptopunuzun sesi az çıkıyorsa sorun yok ses hızlandırma ile sesi hem daha net hemde daha yüksek verebiliyor. ayrıuca program ekran kartı destekli video dönüştürme yapabiliyor yada programdan oturum açıp direk youtube yada facebook a yükleyebilirsiniz. bu programı bulduktan sonra media player , gom player bs player ve vlc player a veda ettim .şu an bilgisayarımda olan 2 tane video oynatıcı var biri bu diğeri UM player onuda alt yazıyı otomatik buluyor diye ve youtube den video izlettirdiği için kullanıyorum. sözü geçen programın adı 'splash pro ex' denemenizi tavsiye ederim.

Splash PRO EX - The Next Generation Player

eklemeyi unutmuşum programı indirip yükledikten sonra 'ayarlar - video ' gelip donanım hızlandırması kullan kutucuğunu işaretleyin. sonra oynatma ayarlarına gelip ' best Qality - motion 2 - detail boost - ve light boost ' kutucuklarını işaretleyip hızlandırmalarını kendi zevkinize göre ayarlayın. isterseniz demo mod u seçip aslında hayatınızda hiç full hd film izlemediğinizi kendi kendinize test edin :)

program ücretli 1ay deneme suresı var görüntü güzelmiş.

programın seriali bende var google amcayı aratırsanız gerekli bilgiler mevcuttur :)

Program 1 ay deneme sürüm fakat googleda ilacı mevcut . görüntü kalitesi cok güzel.

arkadaşlar eğer 4 çekirdek ve daha üstü işlemciniz varsa ayarlar-video- sekmesinde motion2 ultra1080p kutucuğunu işaretleyip çift 1080 tarama yaptırabilirsiniz. programın bence tek dezavantajı bazı filmleri tam ekrana yayamaması ama bu haliyle bile süper

program gerçekten çok başarılı fakat bir dezavantajı flv dosylarını oynatmıyor olması.

Programdaki görüntü müthiş

S.A. arkadaşlar bende bugüne kadar full hd film izlediğimi sanıyordum ama yanılıyormuşum :rolleyes: bu programı denemelisiniz programın en şahane özelliği ekran kartının donanım hızlandırmasını kullanarak yetersiz işlemcili bilgisayarda dahi kasmadan renk detay ve haraket hızını arttırıyor. yani film 23 kare dahi olsa onu ekran tarama hızına tamamlayıp akışkan bir görüntü haline getiriyor. renkleri hızlandırıp her rengi kendi doğallığında gösteriyor. detayları daha da belirgin hale getiriyor o bulur görüntüyü keskinleştiriyor. alt yazı desteği veriyor alt yazıyı eğer geri kalıyorsa hızlandırıp ileri gidiyorsa yavaşlatabilyorsunuz. ses içinde aynı şeyler geçerli laptopunuzun sesi az çıkıyorsa sorun yok ses hızlandırma ile sesi hem daha net hemde daha yüksek verebiliyor. ayrıuca program ekran kartı destekli video dönüştürme yapabiliyor yada programdan oturum açıp direk youtube yada facebook a yükleyebilirsiniz. bu programı bulduktan sonra media player , gom player bs player ve vlc player a veda ettim .şu an bilgisayarımda olan 2 tane video oynatıcı var biri bu diğeri UM player onuda alt yazıyı otomatik buluyor diye ve youtube den video izlettirdiği için kullanıyorum. sözü geçen programın adı 'splash pro ex' denemenizi tavsiye ederim.

Splash PRO EX - The Next Generation Player

(1) Bilgisayarımdaki verileri çalman için çok iyi bir yol böyle saçma sapan bir konu için insanlara neden yardım etme gereği duyabilirsin ki (2) yada mahsumsundur sadece reklam yapıyorsundur (3) yada harbiden mahsunsundur yani böyle saçma sapan bir konuyu insanlarla paylaşmayı düşünecek kadar iyi kalplisindir... Öğrenmenin bir tek yolu var Programı araştırmak ve taratmak ama bu programı hiç bir teknoloji sitesinde duymadım ki her gün 4 farklı siteyi takip ediyorum buda programın bir spam olabileceğini doğrular nitelikte hacker arkadaşım.. Ayrıca mesajlarında da bilgisayardan ve yazılımdan iyi anladığını ayrıca meslektaşım olduğun kanısını çıkarıyorum ama bazı risklere rağmen ben 3.tahminimi seçip programı deneyeceğim Kemaleris bey ...

Payalşım için teşekkürler...

ayrıca bu programın işlemciye ve ekran kartına nasıl davrandığını da yazarsan sevinirim çünkü bende 25 gb'lık hakiki bluray filmler var... işlemcimi yada ekran kartımı yakmak istemem...

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri