Freely bp-1209 tansiyon aleti ölçüm yapmıyor

Melissacv

Üye
Bugün gündüz eşim bu marka tansiyon aletini aldı. İki kere ölçüm yaptık sonra kenara koydum akşam da tekrar ölçüm yapmam gerekiyordu neyse taktım düğmesine bastım bu konuşan tansiyon aletiymiş ekranı açılıyor her şeyi normal ölçüme başlıyorum diyor hop bekliyor öyle ekran. Dahası gelmiyor ne hava basıyor ne başka bir şey ekranda ilk önce kenarda aşağı giden ok görünüyor sonra yukarı gösteren ok görünüyor onlar yanıp sönmekten başka bir işlev olmuyor pillerini söktüm bekledim yeniden taktım yok olmadı fiş yerine baktım belki dedim kolan takılan şeyde hava kalmıştır diye onu kontrol ettim yok yani gözle görülür hiçbir sorun bulamadım. Yarın da kapalı pazartesiyi beklicem. Bilen anlayan var mı? Neden bir anda böyle olmuştur? Pillerim de yeniydi iki kere kullanıldı çalışıyordu bir anda ne olmuş olabilir ki yere düşmedi, yanlış bir şey yapmadım yani

Yeni alınmış ,garantisi bitmemiş bir cihaz için yapacağınız çok fazla bir şey yok,yeni pille deneyin(pilin yeni taze olduğuna emin olun)ölçüm yaparken kolunuzun kalp hizasında olduğuna emin olun(hata verir bazı cihazlar),aldığınız yere gönderin ve cihazla ilgili sıkıntılarınız olduğunu söyleyin,birde deneyimle sabit bu tür tıbbi ölçüm yapan cihazları alırken piyasada çok adı bilinen markaları tercih edin.Kolay gelsin.

Piller alkalin tip mi? Alkalin pille deneme yapın.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri