fransayı kınama ve cezalandırma

suha37

Üye
Degerlı elektrıkcı ve elektronıkcı meslektaslarım
fransanın cıkardıgı bu kanunu protesto ıcın fransız malı elektrık ve elektronık cıhazları almamayı onerıyorum .
özel sektör ve kamu kurum , kuruluslarında calısan sız yetkılı muhendıs ve teknısyenlerımızı goreve davet edıyorum
özelliklede teiaş ,tedaş
kalbınızde az da olsa bır vatan bayrak sevgısı varsa agırlıgınızı koyun

hepınızı seviyorum Allaha emanet olun

saygılarımla

Hassasiyetiniz için teşekkürler bende aynı çağrıyı yapacaktım.Vatandaşlık bilinci ile ülkemize karşı olumsuz tavır takınan her ülkeye ve kuruluşa üretim ve tüketimden gelen gücümüz nisbetinde bizde cevap vermeliyiz.Bu bizim hem demokratik hemde insani bir hakkımız.Fransız mallarına karşı fransız kalalım!!! :)

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

U-Blox GPRS Modul ıle yaptığım PCB kartını seri imalat yapacaktım vazgeçtım SİM900D kullandım bunun yerıne fransizlar kazanacaklarına çinliler kazansın

Dünyada buna benzer soykırım yasasını kabul eden 20 ülke var
arjantin ermenistan belçika kanada şili kıbrıs rum cumhuriyeti yunanistan italya litvanya lübnan hollanda polonya rusya slovakya isveç isviçre uruguay vatikan venezuella bunları neden protesto etmiyorsunuz adamların umrunda değildir bence yarın unutulur diğerlerinde olduğu gibi

Dünyada buna benzer soykırım yasasını kabul eden 20 ülke var
arjantin ermenistan belçika kanada şili kıbrıs rum cumhuriyeti yunanistan italya litvanya lübnan hollanda polonya rusya slovakya isveç isviçre uruguay vatikan venezuella bunları neden protesto etmiyorsunuz adamların umrunda değildir bence yarın unutulur diğerlerinde olduğu gibi

boykota katılıyoruz elbette ama mesela azerbaycan fransız dostluk grubundan ayrılmadı yönetimi umursuz kendi içimizden bazı yazarlar filan yılbaşını pariste geçirdi son model fransız otolarında satışlar iyi yani kendi fransızlarımızı nasıl boykot edeceğiz önemli olan bence bu

birşeyin tamamını elde edemezseniz de elinizdekini bırakmamalısınız. şimdi bu fransızların meşhur anahtar priz otomat malzemelerini bile almasak bir iştir. bir de bu tip şeyler artık teknolojisi atla deve olan şeyler değil. yerli üretim olanları var. biraz hassasiyet yeter...

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri