FP0-C32cp PLC

hkn_blt

Üye
bu plc için minimum giriş voltajı kaç olmalıdır?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
besleme için değil dijital girişten bahsetmek istemiştim min. kaç voltta input okuma yapıyor?birde algılama hızı nedir

Son düzenleme:
Merhaba dijital girişlerin ON olabilmesi voltaj aralığı 19.2V OFF olabilmesi için voltaj 2.4V. a düşmelidir.

Giriş Sinyalleri ise

FP0 serisi için belirtilen değer;
X0-X1 50 micro sn
X2-x5 arası 100 micro sn.
x6-xf arası 2 ms gibi dir.

FP0 serisi dışındaki diğer serilerde bu değerler değişir.

girişlerin min. 19.2V olması gerekliliğine rağmen benim panasonic plc 13V 'da okuyor :)

Merhaba Secretagent

Panasonic 19.2 V alt limitini verirken kendi girişlerinde sağlıklı bir çalışmanın bu voltajla olabileceğini belirtmektedir.Bu voltajın altında alğılama yapabilir ancak 19.2 V. un altına garanti verilmemektedir.

Örn: Sadece ON,OFF durumunanda 13V.da sorun yaşamaz iken, yüksek hızlı pals girişi olarak girişlere 10Khz bir sinyal uyguladığınız sorun yaşayabilirsiniz. (Varsayımdır.)

İyi günler

dediğiniz gibi sadece on-off kontrolunde çalıştırıyorum hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar :)

merhabalar FPOR - C32P panasonic marka plc nasıl tedarik edebilirim yardımıcı olabilir misiniz

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri