Forumu %100 Türkçeleştiriyoruz

Bülent bey dikkatiniz için teşekkür ederim ilgili bölümün çevirisini yaptım.

Merhabalar,

Çok önemli bir nokta değil ama forumda anket oluşturduğumuzda verilen oyu değiştirmek için kullanılan buton ingilizce kalmış. Örnek aşağıdaki link ve resimde görebilirsiniz.

Change Your Vote

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/traş-bıçağı-mı-traş-makinası-mı.106026/

Kolay gelsin.

Adsız.png

Merhaba,
Konu oluştururken anket seçeneklerinde aşağıdaki kısımlar İngilizce olarak kalmış bilginize.
upload_2016-3-29_11-26-30.png

Sayın @Scorpion42 bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Konu açma kısmındaki oylama ile ilgili kısmı Türkçe'ye çevirdim.

Tekrar merhabalar ,

Aşağıdaki alanlarda ingilizce kalmış bazı cümleler bulunmakta. Kişisel profilde forum seçenekleri sekmesinde 5-6 satırda ingilizce cümleler kalmış.

Adsız.png

Ayrıca bildirim seçeneklerinde bir kaç satırda yine gözden kaçan cümleler var.

Adsız2.png

yine gizlilik sekmesinde ilk bir kaç satırda ingilizce kalmış bir kaç cümle bulunmakta. Bununla ilgili ekran alıntısı yapmadım.

Kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.

Serkan bey bilgi verdiğiniz teşekkür ederim. Profilde yer alan İngilizce kısımları Türkçe'ye çevirdim. Yinede gözümden kaçan bir yer varsa haber verebilirsiniz.

Bazı üye profillerinde meslek seçeneğine ingilizce isimler yazılmaktadır. Bunun da önüne geçme şansımız var mıdır?

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri