Forumda terbıye ve yarımcı olmanın bedeli,,,

Hep dediğim bir şey var..

Bunlar baba dayağı eksikliği.Adam oğluna terbiye vermiyor sonrada sonucu görüyoruz..

2019-10-13 07.15.02.png

Hem kel,hem hodul dediğimiz tipler bunlar.
Aslında,bu tipleri baştan anlayıp,cevapları
uzatmamalıyız.Biz cevap yazdıkça,onlar tür-
küye devam ediyor.Bu tiplerin,forumu sabote
etmek için görevlendirilmiş olma ! ihtimalleri-
de çok fazla diye düşünüyorım çoğu zaman.

Ben bu forumda bir konu üzerinde tartışırken konu hakkında karşı cevap yazmıştım tartışma çıkmıştı ( kabalaşmaya başlamıştık )
Forumdan atılma düzeyinde idik esasında atılmali idik.
Yönetim konuyu kapatarak çözüm buldu
Iyide yaptı
Fikirler karşıda olsa kötü hırsımıza yenilemek gerek.

Iki üye kendini kötü hırs diyelim kendi fikrini doğru olduğunu belirtiyordu.

Bizler şeytana yenilmistik
Şimdi değerini daha çok anlıyorum
Tartistigim Sayın @ üyeninde kulaklarını çınlatmiş oldum.

Önemli olan hatayı anlayıp en kısa zamanda bir özürl dileyip eğer karşı taraf kabul ederse aramıza dönmesi
Af etmek! !!!

Saygilarimla

2019-10-14 07.28.17.png

Son düzenleme:
Bu tipteki karakterleri , 100 defa affetsen yine yapar.İzzet-i nefs kavramları oluşmadığından,kapıdan kovsan bacadan girmeye çalışırlar.O nedenle,1-2 gün içerisinde hacıyatmaz ! niki ile tekrar aramıza dönmesi
sürpriz olmaz ;)Belkide,döndü bizi gözlüyor bile:mad:

Son düzenleme:
Bu konu aslında o kadar basit bir konu değil .Resmen sosyolojik bir olay . İnsanların çoğu kolayca ulaşabileceği mevzular konusunda bile zaman kaybı yaşamak istemiyor . En kısa sürede cevabını alıp işine bakmak istiyor . Araştırma , inceleme ve sabır gösterme vakit kaybı ve külfet . Düşünmek bile yük geliyor modern insana . En kısa sürede istediği cevaba ulaşıp o çok değerli sandığı vaktini başka değerli !!! işlerle öldürmek istiyor . Bunu elde edemez ise küstahlaşıyor . çirkinleşiyor , kabalaşıyor . Havaalanında görevlilere saldıran kadının hikayesini hepimiz gördük . Bu modern Türk insanın öyküsü aslında . Nezaketten ve edepten sıyrılıp mağara adamlığına doğru tekrar evrilen insanın öyküsü .

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,928
Son üye
welat karzan

Yeni konular

Geri