Forumda Konu Açma Engeli

Under Ground

Profesyonel Üye
Eskiden forumlarda belirli bir mesaj sayısında olmayan üyelere konu açma engeli vardı. Bu noktada hem forumlara aktif katılım sağlanırdı hem de herkesin aklına gelen her zirvalikla forumu doldurması engellenirdi. Haftalardır lütfen ödevimi yapamadım, siz yapın, sizde öğrenciydiniz, olmazsa para veririm laflarının forumu istila etmesinden gına geldi . Artık sınavım var , aha şu da pdf formatında bilgisayarla yazılmış sorular ( kıçımı sıkıp kendim yazmaya üşeniyorum ) , lütfen siz yapın ben geçeyim.Daral geldi valla daral . Ne kadar naif ve seviyeliymis eski forumlar. Çöplük oldu resmen forum . Zaten akli başında ne kadar adam varsa hepsi bastı gitti . Bizim gibi deliler kaldı.

Son düzenleme:
Vur kıçına rahvan gitsin demişler. Herkesin kesesini en kısa yoldan , en kolay doldurmanın derdine düştüğü kapitalist dünyada bizim de aslında para karşılığında her türlü ödev yapılır diye konu başlığı açmamız lazım herhalde. Neyimize lazım prensip sahibi olmak , neyimize lazim etik, kütük. Kokuşmuş bir dünyada yüce eğitim, yüce öğretim savunuyoruz.

Benim adım bu sebeple tecavüz Coşkuna
çıktı ! Kısaca,hırsıza göz yuman,suça iştirak
etmiş sayılır :oops:Kral kobrada aramıza katıl-
mış gibi.Onada hoşgeldiniz diyorum.Çok acı
tarafı V=IxR formülünü bilmeyen adama,okul
bitirmesine yardımcı olup,hem ona hem ülke-
ye kötülük etmiş oluyoruz.Aslında,ÖDEV diye
bir bölümün olması ,baştan yapılmış bir hata.

Vur kıçına rahvan gitsin demişler. Herkesin kesesini en kısa yoldan , en kolay doldurmanın derdine düştüğü kapitalist dünyada bizim de aslında para karşılığında her türlü ödev yapılır diye konu başlığı açmamız lazım herhalde. Neyimize lazım prensip sahibi olmak , neyimize lazim etik, kütük. Kokuşmuş bir dünyada yüce eğitim, yüce öğretim savunuyoruz.
Maalesef Ülkemizde eğitimin anası değil yedi sülalesi ağlıyor...
Prensip sahibi olmazsak, Siz benim çocuğumun ödevini, Ben sizin çocuğunuzun ödevini yaparsam, Düzenin içine edenlerin değirmenine su taşımış olur, Kendi ellerimizle herşey onlar için dediğimiz çocuklarımızın yarınlarına dair kırıntılarıda yok ederiz.

Son düzenleme:

ödev fiyat.png

Çok sayıda okul açmakla ,akıllı tahtayla , gençlerin eline tablet verip kitapları bedava yapmakla eğitimin kalitesi yükselmiyor ( Yükselen bir yer var tabi , inşaat sektörü ). 20 senedir düşüne düşüne eğitimde başladığımız noktaya geldik . Ne olacakmış. Sınıfta kalma geri gelecekmiş. Gülerim ben buna sadece.Koskoca ülke hala verimli bir eğitim modeli üretemedi. Ordan burdan aparma modellerle gençlerimizi yetiştireceğiz.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri