Forumda 2.el eşya satışı olsun

veli dayı

Üye
evet forumda en azından elektrik-elektronik malzeme satışı bölümü olsa iyi olur en azından referans vererek karşı tarafa güven vererek bu iş belli kurallar çerçevesinde olmasını istiyorum..
Şahsen benim elimde 2.el çıkma diye tabir ettiğimiz elektrik-elektronik malzem fazla zaman zaman al-sat yapıyorum burdada olsa iyi olur...

tabiki değil benim forum dışında sağlam referanslarım var uzun yıllardır bu ticaret işinin içindeyim hem forumdan olsa ne olur ki ????
Buradan bir konu açıp malzeme listelerinizi ve görselleri ekleme yapıp daha sonra hangi siteden satış yapıyorsanız sitenin adını vererek satış yapabilirsiniz bence....
Bir mahsuru olmaz böylece...
İşine gelen malzemeleri görüp daha sonra referans siteyi gösterip oraya yönlendirme şeklinde bir satış söz konusu olabilir..

Buradan bir konu açıp malzeme listelerinizi ve görselleri ekleme yapıp daha sonra hangi siteden satış yapıyorsanız sitenin adını vererek satış yapabilirsiniz bence....
Bir mahsuru olmaz böylece...
İşine gelen malzemeleri görüp daha sonra referans siteyi gösterip oraya yönlendirme şeklinde bir satış söz konusu olabilir..

OLABİLRİ TABİKİ neden olmasın ??
kendine güvenen sağlam referansı olanlar ilan versin gerekirse forumdan tanıdık bildik arkadaşlara sorsunlar ...

Yönetim,bu bölümü görmek istemeyenler !
için tedbir alabilirse , bencede ! bir mahzu-
ru yok.:rolleyes:

şimdi mesele şu: burası teknik bir forum mağlum bizlerde teknik elemanlarız... şimdiz elimizdeki malzemelerin çoğu elektrik-elektronik malzeme olduğu için bu tarz ürünler burda teknik elemanların olduğu yerde daha çabuk satılır düşüncesindeyim...
yoksa benim sahibinden.com da facebok ta bir çok ilanım var ama tek tük satılıyor birde virüs illeti çıktı piyasaya temelli işler kesildi mesele bu.....

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri