Foruma mobil cihazdan girince yarim gorunuyor

serkan_48

Üye dümdüz üye
Değerli yonetici arkadaslarim,

Bilgisayar basinda cok vakit geciremedigim icin foruma genelde telefondan giriyorum.

Bir kac ay kadar oldu sanirim forumu kullanirken tam sayfa kullanamiyorum.

Sanirim bu sorun alttaki reklamlarin sayfa boyutuna gore buyuk kalmasi sigmamasi nedeniyle forum kuculuyor.

Bu durum mesaj okurken yada yazarken sıkıntı oluyor.

Bu sorun kimine gore onemli kimine gore onemsiz olabilir.

Sadece cozumu varsa diye yazmak istedim. Her sayfada boyutu ayarlamak mobilden girince zor oluyor.

Screenshot_20180308-191306.png

Screenshot_20180308-191300.png

Serkan hocam 26 açık sayfa zor olmuyormu?:)

Android uygulamasında da bildirimler gelmiyor. 12 şubattan beri bildirim yok. Pc den alıyorum bildirimi. Arada bir üst kısımda konuşma balonu ile gelen bildirimde 3 bildirim var diyor. Bildirim sekmesi ise 12 şubatta takılı. Nedendir acaba?

Tarayıcı da benzer bir sorunu ben de yaşıyorum, mobil uygulamaya gereken önem verilse aslında, hiç böyle sorunlar ile uğraşmayız. İster istemez foruma katılımınızı olumsuz etkiliyor bu hatalar.

Değerli yonetici arkadaslarim,

Bilgisayar basinda cok vakit geciremedigim icin foruma genelde telefondan giriyorum.

Bir kac ay kadar oldu sanirim forumu kullanirken tam sayfa kullanamiyorum.

Sanirim bu sorun alttaki reklamlarin sayfa boyutuna gore buyuk kalmasi sigmamasi nedeniyle forum kuculuyor.

Bu durum mesaj okurken yada yazarken sıkıntı oluyor.

Bu sorun kimine gore onemli kimine gore onemsiz olabilir.

Sadece cozumu varsa diye yazmak istedim. Her sayfada boyutu ayarlamak mobilden girince zor oluyor.

Ekli dosyayı görüntüle 44027

Ekli dosyayı görüntüle 44028

Serkan bey,

Forumumuz Responsive (esnek) tasarıma sahip olduğu için masaüstü versiyonu görüntüleyebilmeniz için laptop veya tablet gibi büyük ekranlı bir cihazdan girmeniz gerekiyor. ekrana sığmayan reklam ve benzer konular tablosu için mobile özel bir çözüm bulmaya çalışacağım

Sayın @serkan_48 uygulamayı kullanmanızı öneririm. Uygulamada böyle sorun olmuyor. Bende uygulamayı kullanıyorum. Uygulama güzel bazı ufak sıkıntılar dışında. Mesela mesaj da değişiklik yaparken resim ekleyemiyorum. Mobil veride kullanırken bildirimler gelmiyor. Wifi ye bağlanınca bildirim geliyor. Bunlar da zamanla düzeleceğini düşünüyorum.

Serkan bey,

Forumumuz Responsive (esnek) tasarıma sahip olduğu için masaüstü versiyonu görüntüleyebilmeniz için laptop veya tablet gibi büyük ekranlı bir cihazdan girmeniz gerekiyor. ekrana sığmayan reklam ve benzer konular tablosu için mobile özel bir çözüm bulmaya çalışacağım

Cep telefonundan masa ustu versiyonla girmiyorum. Browserden masa ustu versiyonu sectigimde aynen pc de gordugum sekilde gorebiliyorum.

Bu web browserden direkt site adini yazip girdigimde sanirim sitenin mobil sayfasini goruyorum. Daha sadelestirilmis bir sayfa sekli.

Dedigim gibi cok onemli degil ama yapabileceginiz bir sey varsa diye yazdim. Değerli vaktinizi almakta istemem.

@ferhat666k uygulama yuklemedim webden daha rahat giriyorum belki uygulamayi kullansam alisacagim ama sayfa sekmeleri arasinda siteler arasi gezmek daha kolay geliyor.

Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,105
Kullanıcılar
449,807
Son üye
bdursun

Yeni konular

Geri