Forum sitesine farklı nickle girip IP adresimden tanınmamak istiyorum nasıl yapabilirim bunu

EjderAbi

Üye
Selamün aleyküm üstadlar değerli arkadaşlar
ben bir forum sitesinde takılırken bir bayan beni daha önce konuştuğu birine benzetti.
Ben kıza defalarca o değilim o değilim dedikçe tutturdu yok olsun sensin falan biliyorum tanıdım.
Ben de boşluktaydım biraz öyle sohbet muhabbet ettik sonra baktım iş kötüye gidiyor yani Ben o değilim dedim üyeliğimi sildim başka hesap açtım.
Farklı nciklerle giriyorum yine beni tanıyor

Artık site yöneticileri de beni anlamıştır mimlendim IP adresimi değiştirip ilk defa girmiş gibi girme şansım var mı acaba Teknik olarak VPN kullansam?
ayrıca lavuk evli galiba kızı kandırmış takıntılı biride başıma sarıldı iyice.

Çok acayip şeyler oluyor.
Erkekler kızlardan kaçar oldu.
Büyük ihtimal dolandırıcılık vakası ve Yakın zamanda birisi telefondan veya o hesaptan size ulaşıp " Eşimi ayartmışın kafanı koparacam" filan diyecektir. Pırsıp Geri durursan adresini bulur ve Sülalenin ismini zikredip nihayetinde para koparmaya çalışacaktır. Diş gösterirsen yırtabilirsin!
Her 2 durumda pıçaklanada bilirsin! Şansına kalmış.

Bu söylediklerimi yaşadım oradan biliyorum... Pırstım dayak yedim diş gösterdim pıçaklandım. Gençlik başta duman

Sonuç itibari ile " Bizim forumdan başka biyere gitmeyin :)"

Bol şans...

Hocam dolandırıcılık olduğunu sanmıyorum yani kız gerçekten kafayı takmış işte sen şu sunmuşsun diyor göz rengine kadar kan grubuna kadar sayıyor.
Hatta işte evlisin beni kandırdın hesabını soracağım falan diyor: )
Ben de zaten hukuksal olarak başıma bir şey gelir mi diye korktum şimdi gider intihar falan eder telefonu izlerler başıma kalır
Bunun için akıllık ettim her defasında her mesajda Ben Bu bahsettiğin üye değilim işte ben falanca değilim diye her seferinde yazdım.
Dolandırıcı vakası olamaz çünkü bu kız bekar evli erkek büyük ihtimalle bunu kandırmış.
O da bana denk geliyor demek ki lavukla yazı stilimiz espri şeklimiz aynı: )

Dediğim gibi ben kendimi garantiye aldım 20 defa defa yazdım ben O bahsettiğim kişi değilim.
Sana yalan söyleyen kişilerle konuşma diye kamu Spotu da yaptım;)
Hesabı da kapattım ama siteye giremiyorum editörleri ıp'mi ezberlemiştir
Ayrıca dolandırıcılık falan olsa da bizi işletecek de anasından doğmadı: )
Çok acayip şeyler oluyor.
Erkekler kızlardan kaçar oldu.
Büyük ihtimal dolandırıcılık vakası ve Yakın zamanda birisi telefondan veya o hesaptan size ulaşıp " Eşimi ayartmışın kafanı koparacam" filan diyecektir. Pırsıp Geri durursan adresini bulur ve Sülalenin ismini zikredip nihayetinde para koparmaya çalışacaktır. Diş gösterirsen yırtabilirsin!
Her 2 durumda pıçaklanada bilirsin! Şansına kalmış.

Bu söylediklerimi yaşadım oradan biliyorum... Pırstım dayak yedim diş gösterdim pıçaklandım. Gençlik başta duman

Sonuç itibari ile " Bizim forumdan başka biyere gitmeyin :)"

Bol şans...
Ayrıca hocam bu dediğim sohbet sadece Forum sitesinde fakir bir hesapla yani ismim yok resmim yok bu şekilde oldu.
Yani telefon numarasını alıp WhatsApp'tan falan görüntülü ya da sesli görüşmedim
Hocam dolandırıcılık olduğunu sanmıyorum yani kız gerçekten kafayı takmış işte sen şu sunmuşsun diyor göz rengine kadar kan grubuna kadar sayıyor.
Hatta işte evlisin beni kandırdın hesabını soracağım falan diyor: )
Ben de zaten hukuksal olarak başıma bir şey gelir mi diye korktum şimdi gider intihar falan eder telefonu izlerler başıma kalır
Bunun için akıllık ettim her defasında her mesajda Ben Bu bahsettiğin üye değilim işte ben falanca değilim diye her seferinde yazdım.
Dolandırıcı vakası olamaz çünkü bu kız bekar evli erkek büyük ihtimalle bunu kandırmış.
O da bana denk geliyor demek ki lavukla yazı stilimiz espri şeklimiz aynı: )

Dediğim gibi ben kendimi garantiye aldım 20 defa defa yazdım ben O bahsettiğim kişi değilim.
Sana yalan söyleyen kişilerle konuşma diye kamu Spotu da yaptım;)
Hesabı da kapattım ama siteye giremiyorum editörleri ıp'mi ezberlemiştir
Ayrıca dolandırıcılık falan olsa da bizi işletecek de anasından doğmadı: )

Ayrıca hocam bu dediğim sohbet sadece Forum sitesinde fakir bir hesapla yani ismim yok resmim yok bu şekilde oldu.
Yani telefon numarasını alıp WhatsApp'tan falan görüntülü ya da sesli görüşmedim
Fake anonim hesap yani

Eğer statik IP kullanıyorsan, o kız da ilgili forumda yönetici ise, IP adresinden tanır seni. Ama statik IP kullanmıyorsan (statik IP nin ne olduğunu bilmiyorsan, kullanmıyorsundur) IP adresin sıklıkla değişir ve IP adresten seni tanıyamaz. Forumda yönetici değilse, senin IP adresini göremez, dolayısıyla oradan da tanıyamaz. Bence birisi rastgele üye seçip bu mesajları gönderiyor, bir çeşit dolandırıcılık teşebbüsü olabilir.

Mesela bana da sürekli Nijerja Prensinden eposta geliyor, 15 milyon doları transfer etmem lazım, senin hesap üzerinden aktarayım sana da avanta vereyim diye 🤣

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri