Forum olarak Devlet ile ilişki düzeyi

Mehmetf

Bölüm Yöneticisi
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Herkese Öncelikle Selammun aleykum,
Arkadaşlar, Sayın Yöneticiler, Moderatörler..

Forum olarak Kontrolkalemi.com siztemiz Devlet ile Standardizasyon ve iş Kalitesini arttırma ile ilgili görüşmelerimiz varmı? veya böyle bir çalışmamız olucakmı?

sayın mehmetf

henüz bir görüşmemiz olmadı fakat forum kalitesi ve üyelerin teknik bilgi seviyesi her geçen sene artıyor. ilerde bu tarz çalışmalar yapılabilir...

Bu tür çalışmalar yavaş yavaş başlamalı, en azından bizlerin kendi aramızda ana başlık altında fikirleri ortaya koyarak verileri değerlendirmeye sunabiliriz..

Aslında biz de bir "sivil toplum örgütüyüz". Tabi "sanal" örgüt...
Elektrik mühendisleri odası, elektrik teknisyenleri odası,esnaf sanatkarlar konfederasyonu vs. vs. -neredeyse- hiçbirşey yapamazken, bizi kim takar ki...

Devletin şu anda böyle bir yapılanması var, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı böyle bir tasarı içerisinde..
Kontrolkalemi.com olarak bizde bu çalışmaların içerisinde yer almalıyız düşüncesiyle bu konuyu açtım..

Devletin şu anda böyle bir yapılanması var, çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı böyle bir tasarı içerisinde..
Kontrolkalemi.com olarak bizde bu çalışmaların içerisinde yer almalıyız düşüncesiyle bu konuyu açtım..

Sizin düşünceniz elbette çok yerinde...
Ona bir diyeceğim yok...

Ben "herşeyin doğrusunu ben bilirim" havasındaki BÜROKRATLAR dan umutlu olmadığım için, "bizi kim takar ki" dedim...

Keşke taksalar...

Bravo :) kanayan demicem Kronik bir hastalığa parmak bastınız..

Sivil toplum kuruluşları vb. diğer kuruluşların aslında birbirlerinden bir farkı yok. Hepsi demokrasi ayağına hedeflerinden sapıyorlar..
Bizler çalışan, üreten ve yeni çözümler sunan-sunmaya çalışan grup olarak yinede bu düzen böyle gider demeyelim, Kendi aramızda Standartların düzeyini, uygunluğunu, nasıl olması gerektiğini ve eksiklerin neler olduğunu tespit edip, Forum içerisinde ana başlıklar altında toplayıp forum üyelerinin bu durumdan faydalanmalarını bir yerde de kişisel gelişimlerini tamamlama isteklerine yardımcı olalım.
Forum içerisinde istatistik yaparsak, yanılmıyorsam uyarın lütfen, Arıza, Kullanıcı bilgileri danışma gibi alanlar daha çok kullanılıyor.

Devlet dairesinde ulaşılabilecek mail adresleri buldum.. Daha sıkı bir araştırma yapılırsa bir Makale oluşturulup yayınlanabilir.

Sayın Mehmetf size hak veriyorum ve yetkililerden bu konunun üzerine düşmesini rica ediyorum.
Forum gerçekten kaliteli arkadaşlardan oluşuyor bunun değerlendirilmesi lazım
İnanıyorum eğer istekli olunursa Emo dan da tmmo dan da hem daha etkin olurhem de üretici olur
Teşekkür ederim
Ben destekçinizim Sayın Mehmetf

Teşekkür ederim sayın Miryo

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri