Forum gelişimi

ibrahim1996

Katılımcı Üye
Tüm müslüman alemin kurban bayramı mübarek olsun.

Foruma iller eklenebilirmi misal ben denizliliyim ve bu civardakiler ile konuşabilecegim yardımlaşabilecegim bir platform eklenebilirmi? Geliştirmeye yönelik neler eklenmesi gerekli sizce yöneticiler dikkate alır ise taleb çok olur sa belki eklenir

Bu arada zaten böyle bir özellik var. Kişisel ayarlarınıza konum yazarsanız çıkıyor :). Denermisiniz

Aynı ilde ve/veya çevre ilde kendileriyle görüşme imkanım olan kişilerle bu sitede özel olarak konuşabileceğim bir platform oluştuturabilir mi diye soruluyor. Talep edilen bu bence.
Çözüm özel mesajı kullanarak istediğiniz katılımcıları eklemek olacaktır. Bunun dışındaki yöntemler sistemi oldukça yoracaktır diye düşünüyorum. Gruplaşmanın da önünü açacağından pek hoş olmayacaktır. En iyisi özel mesajla iletişim bence.

Form'dan ve arkadaşlardan benimde nacizane bir ıstramım olacak eğer kabul ederlerse tüm üyeler avatarlarında hem konumlarını hemde Meslleki konumunu (mühendis, teknıker, teknisyen) mi yazmalarını rica ederim. Tabiki saygıdeğer yönetim ve Aziz üyelerimiz uygun görürlerse. Saygılarımla.

Forum istatistikleri

Konular
128,123
Kullanıcılar
449,830
Son üye
xkullanıcı45

Yeni konular

Geri