Format attım donatılar yok

1- Donatılar yok masaüstüne sağ tıkladım orda da yok
2- İnternet 11 format esnasında yüklenmiş tarayıcısı yandex olduğu için silmek istedim silinmiyor, yüklemede yapmıyor.
3- Microsoft ofis programını neden indirebilirim. Teşekkürler

Windowsu orijinal CD'sinden yüklememişsin gibi, sorun muhtemelen ondan.

yeniden format at,cd değiştir yani format cd başka cd ile format at, explorer 11 olması farketmez, yandex uygulamasını kaldırabilirsin. chrome kullanmanı tavsiye ediyorum. office programını ise torrent sitelerinden bulabilirsin,yada biraz araştırırsan her yerde serial olarak bulabilirsin.. kolay gelsin

yeniden format at,cd değiştir yani format cd başka cd ile format at, explorer 11 olması farketmez, yandex uygulamasını kaldırabilirsin. chrome kullanmanı tavsiye ediyorum. office programını ise torrent sitelerinden bulabilirsin,yada biraz araştırırsan her yerde serial olarak bulabilirsin.. kolay gelsin
Saatlerce sitelerde gezindim ya paralı yada programı indiriyorsun altından başka bir şey çıkıyor,bu arada cd de orjinal değil.
Birisi linke atarsa memnun olurum.

Hepsi aynı ya paralı yada virüslü yeni format attığım bilgisayar program indireceğim diye virüsden şişti bir daha fomat atacağım.

Eğer windows şart değil ise linux'a geçmeyi öneririm. ilk başta yorukursun ama sonrasında virüs sıkıntın kalmaz.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri