Format atma

Bilgisayarında boot ekran kısa yolu hangi tuş bilmiyorum bulabilirsen oradan direkt usbyi seçerek devam edebilirsin açılışta.

Bilgisayarı yeniledim ofis programını yükledim ancak, sağ menüsünde word ve excell gözükmüyor 1-2 programla denedim Türkçe olmadığı için beceremedim bunun daha kolay yolu yok mu?

program files klasöründe ofisini bul office12 klasöründe istediğin uygulamaları sağ tıkla masa üstüne kısa yol yap

bu kadar zaman beklenmez konu eski kalmış durumda .
örnek olsun niyetine .

diğer forumun konusu :
USB ile Format Atarken Boot Etmeme Sorunu

Eski bir anakart vardı elimde ASUS P5GD2-X diğer parçaları da birleştirip PC toplayayım dedim
https://forum.shiftdelete.net/threads/usb-ile-format-atarken-boot-etmeme-sorunu.528259/

eronis dedi ki:
Çok eski bilgisayarların USB'den başlatma özelliği de yoktur, bunun da altını çizeyim. Eğer Hard disk olarak görüyorsa belki o şekilde kullanabiliriz. Normalde bir cd'ye yazman gerek.
Eski bir anakart olduğu için usb den sistem kurulamıyormuş dediğiniz gibi.. Dvd ye sistemi yükleyip kurdum şimdi, sorun çözüldü.. Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler..

program files klasöründe ofisini bul office12 klasöründe istediğin uygulamaları sağ tıkla masa üstüne kısa yol yap
Soruyu eksik yazmışım,( sağ tuş menüsü) masaüstüne sağ tık yaptığımızda çıkan menü,oraya öyle programlardan direk gönderemiyoruz,Bir de ben 2007 yüklemiştim, program fileste gözükmüyor 12-15-16 gözüküyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri