Ford connect aux girişi

ihtiram

Üye
Arkadaşlar merhaba ben yeni 2010 ford connect aldım.Üzerinde teybin altında yanı araç gövdesinde 3.5mm aux girişi var ve ben buradan aracıma bir mp3 çalar veya sony erıcsson cep telefonumu takarak muzık dınlemek istiyorum.Buna uygun kablo bulamadım.Her yere bakıyorum yok.Çünkü araç track çalıyor.Sıkıntım bu yüzden arabayı cd ile doldurmak istemiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.İyi akşamlar

aynı sorun bizde de vardı arkadaşım sürekli uzun yol gittiği için telefonu arabaya bağlayarak konuşma sesini araçdan duymak istiyordu araçda aux girişi vardı bahsettiğiniz gibi
bizde telefon kulaklılarındaki kulalıkları söktüp kulaklık olan yere jack taktık jackıda arabaya telefon çalınca kulaklık üstünde tuşa basmak gelen arabaya cevap veriyor diğer tüm sesler araba içinde duyuluyor sürekli araçla yolcukuk yapanlar rahatlık oluyo

gelelim sizin sorunuza size mp3 player için böyle bi kablo lazım 2 tarafıda stereo 3,5mm jacklı kablo lazım büyük şehirde iseniz kesin bulursunzu bulamazsanız bi elektronikcye yaptırabilirsiniz.yapaması yapaının marifetine göre 5-10dk sürer lehim yaamsını biliyorsanzı sizde yaprsınız ama kısa devre yaptırmayın uçları

telefonun 3,5mm jackçıkışı varsa onuda bu şekilde yapabilirsiniz. yoksa bir kulakıl alıp onuda kulaklıkları iptal ederek yaparsınız olur

denenmiştir çalışıyor merakınız olmasın

bendede ford connect 2010 var
telefonum n79 blutoot açıp arattırıyorm ford çıkıyooo
eşleştikten sonrada tüm görüşmelerimi teyp üzerinden yapabilyorum ve telefonu elime almadan çağrılara cevap verip konuşabiliyorum
ayrıca telefonumun özelliği olan fm verici sayesinde telefondaki tüm müzikleri dinleyebiliyorum bu özellikleri çok hoşuma gidiyooo

merhaba arkadaşlar benım ford connet 2007 model panelvan üzerinde çin malı teyip var codesini kabul etmiyor bu codesini nasıl bulabirim yardım isityorum sizden bilen varsa t002435 seri nosu birde 91217 yazıyor

arkadaşlar bana yardıcı olacak kimse yokmu

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri