For.at Atamiyorum

arkdasim tek konu yet iyor mu neden cifter cifter aciyorsunuz? sinra site hem cop oluyor hem server dolup site kullanilmaz oluyor.
her pc f1 den baslamaz ki ben f1 den baslayan bios gordugumu de hatirlamiyorum. bios her anakartta farkli baslar. asusda del, lenovo da f2 sunda bu bunda bu. tek tek denemelisin, ayruca quick boot enable degilse altta mutlaka soyler basacagin yeri.
ha ayrica pc de bios ayarina bile giremiyorsan bence formati baskasina attir, temizleyecegim diye cop ediyorsunuz pclerinizi.
Uzaktan konusmanin ne kadar kolay oldugunu gosterdin. Ben onlarca kez format attim. Ancak bu defa biosa giremiyorum. Yorumlari da mi okumadin anlamadim ki seni

ilk olarak ram gitmiş olabilir sırada ekran kartı var ses falan geliyormu arıza sesi vermeli başta.Yok maüstü geliyorsa bios virüslüdür yada pil finish.fan çalışıyormu? usb ye bak akım varmı yani bişey tak tel şarjı falan
Telefonu sarj ediyor

Bir de tabi güç vardır yani. :)

Siz formattan önce bios a giriyor muydunuz? Nereden giriyordunuz?

Aleti kapatin. Mümkünse anakart üzerindeki pili (bios bataryası ) sökün biraz bekleyin. Takın. Sonra aleti açın. Acarken F2 ye basin

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri