Fm verici 0.3 watt izin var. Lütfen bakarmısınız çok acil.

Okan1234

Üye
Selam Arkadaşlar.Öncelikle ben Azeriyim. Bakuda yaşıyorum ben buradan Rabita idaresine gittim izin almak için.
Bana 0.3 watt gücünde(sinyal gücü galiba) sinyal üreten vericiye izin var dediler. Fazla olursa suç işlemiş olursun dediler. Şimdi uzman Arkadaşlar sizden son derece rica ediyorum çok dikkatli olmam lazım.
Aşağıda fm verici devresi kaç watt sinyal üretiyor? Bunu kendim nasıl test ederim ve ayarlarım? Bunu ayarladığım zaman kendi kendine gücü artarmı?

Devre 3.7v 350mah pille besleniyor.

bug-sch.gif

Ha birde bu devreni uydu alıcısında bulunan radyoyu dinlemek için yaptım.
Şim ben bunun mic. girişine uydu alıcısındaki bulunan ses çıkışını nasıl bağlarım bunun için başka devremi kullammam gerekiyor?

Belirttiğim gibi çok dikkatli olmalıyım sonra başım belaya girer. Lütfen çok önemli ve acil yardımınıza ihtiyacım var.

Lütfen bekliyorum kardeşlerim acil bir durum.

10 saat oldu cevap yazmıyorsunuz. Lütfen son derece rica ediyorum bekliyorum sabahdan.

Ne diyim yinede çok teşekkür ederim.

merhaba bahasettığınız FM verici benım bıldığım türkiyede yasal değil 0.3 watt 87 mhz-107 mhz arası bu guçteki verici izne tabi olması gerekır 433.92 mhz de 10 mwatt guce kadar serbest uzerı izinsız yasal değıl sadece 446 mhz de 0.500 watt a kadar serbest bu pmr telsizlerın olduğu frakans

merhaba bahasettığınız FM verici benım bıldığım türkiyede yasal değil 0.3 watt 87 mhz-107 mhz arası bu guçteki verici izne tabi olması gerekır 433.92 mhz de 10 mwatt guce kadar serbest uzerı izinsız yasal değıl sadece 446 mhz de 0.500 watt a kadar serbest bu pmr telsizlerın olduğu frakans

Sizden çok rica ediyorum konuyu iyi okuyun. :)

Bölümde 129 kişi varmı gerçekden? :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri