fluke hz ölçümü

arkadaşlar fluke pensampermetre kataoğunda hz açıklamasında range 5.0 - 400 hz - trigger level 10-400 hz 10 amper yazıyor buradaki 10 amper nedir acaba .

Son düzenleme:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sayın arda bey
benim fikrim 10 amper'e kadar ölçüm yapıyordur.

ac dc 1000 amper true rms ölçüm yapıyor kablodan geçen akımında hz ini ölçüyor bu hz de trigger level 10- 400 hz 10 amper diyor

Frekans ölçümünün yapılabilmesi için frekansın 10 ile 400 Hz arasında geçen akımın ise en az 10 A olması gerekiyor anlamına geliyor.

Kolay gelsin...

teşekkürler aynen dediğiniz gibi sonradan kataloğa dikkatle bakınca gördüm 10 amperin yanında büyüktür işareti var

Arkadaslar ikinci el fluke 117 lazim acil.. satmak isteyen arkadaslar bana donebilirmi

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Arkadaslar ikinci el fluke 117 lazim acil.. satmak isteyen arkadaslar bana donebilirmi 05427217865

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri