fluke 177 true rms multimeter arızası

arkadaslar fluke 177 model multimeter ölcü aletimin kısadevre kontrolünde uyarı düdüğü ötmüyor sizce ne yapmalıyım bilgisi olan arkadasların önerilerine ihtiyacım var şimdiden cok teşekkür ederim

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Kardeş cihazı açıp sigortalarını kontro et
Buzzer'e bağlı direnci ölç
Ayrıca bursada isen yardımcı olabilirim
Binaen sizce bir sakıncası yoksa kargo ile gönderirseniz seve seve yardımcı olabilirim

Ölçü aletini ve labaratuar aletlerini tamir etme bence ve servisine yollarsan daha iyi olur. Gözün kulağın bozulduğunda nasıl en iyi doktora gitmek istersin işindede o cihaz senin gözün kulağın umarım yardımcı olmuşumdur.

Kardeş söylediklerine katılıyorumda bu her zaman geçerli değil bence
En kaliteli en iyi en başarılı doktora gitmek herşeyden önce para demek
Her cihazda servise gidecek diye birşey yok
Bende biyomedikal alanında bir özel hastanede çalışmaktayım ve biz hemen hemen her arızayı gideririz.Çok çok büyük arızalarada gireriz.Binaen sadece kalibrasyon gerekirse butür cihazları servisine yollar sadece kalibrasyon parası veririz

Örnek verecek olursam
Anjio cihazı için arızaya gelen XXX Firma ;
Mühendislik Bedeli : 3000 Euro
Kart Bedeli : 3000 $

Ama sadece kartı alırsan 3000 $ ile işi kurtarırsın

Anlatabilmişimdir inşallah
NOT : Tabiki ara arada olsa servise gönderelimki aç kalmasın :p
Taş yiyecek değilller
;)

arkadaslar dediklerinize katılıyorum
ölçü aletimin 4-20 ma sigortası atık ve bu sebepten düdügünün ötmemesi mümkün olabilirmi gerci dediniz gibi servisi herzaman en iyisi ama cihaz pahalı bi cihaz ve tabiki arızası da pahalı olucaktır umarım sigortayla düzelir sigorta alıp denemem gerekicek

arkadaslar benim ölcü cihazımda batt yazıyo nasıl yardımcı olabılırsınız

- - - Updated - - -

arkadaslar benim ölcü cihazımda batt yazıyo nasıl yardımcı olabılırsınız.

ölçü aletinin pili bitmiştir yeni pil ile değiştrin

Arkadaslar ikinci el fluke 117 lazim acil.. satmak isteyen arkadaslar bana donebilirmi 05427217865

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Fluke177 nin displayinde en sağdaki hane kayboldu, 4 rakamlı display 3 e düştü,
bu konuda bilgisi olan Arkadaşlar var mı?
Misal 234.5 volt yerine
234 volt gösteriyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Geri