fluke ölcü aleti tamiri

pulsar

Üye
elimde bulunan fluke multimetre tamir ettirmek istiyorum ayrıca kasası kırık olan fluke 87 multimetremin kasasını bulabileceğim yer varmı yardımcı olabilicek arkadaşlar için şimdiden teşekkürler

arkadaş googleden fluke ölçü aleti yaz onun satıcı bayilerini bulursun onlarla irtibata geç çünkü bende kendime ölçü aleti fluke almıştım internetten sipariş etmiştim

arkadaşım bizde sürekli fluke ölçü aletleri kullanıyoruz hatta daha 1-2 ay kadar önce ikisinide tamire yollamıştık ama adresi bende yok ancak pazartesi bölüm sorumlusu gelince unutmassam ondan adresini alıp yazarım.

http://www.netes.com.tr/ adresine bakıver..Bende mic 2090w powemetre var. arıza yaptığında kargoyla gonderdim.Dış kasası değiiştirilerek komple Bakım yapılmıştı. Ama fiyat konusunu netleştirmeni tavsiye ederim...

moner69 arkadaşımızın dediği gibi bizde tamir için netese göndermişik internet sitesinde gerekli bilgiler var..

artık Fluke 87 serisi üretilmiyor Artık 87-V serisi o yüzden malzemesi bulmak zorlaşıyor bilginiz olsn

Netes çok pahalı 48usd+KDV istiyor. Daha ucuz biryer varmi bildiğiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri