flasher led devresi var biRaz Yardım gErek...

monst3r16

Üye
Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Mrb Benm bi isteğim daha olucak izninizle..
Ben bu devreyı odama kurucam fakat hep yanıp sönmesi işimi görmez nasıl yaparım ki ben bunun canım istediği zaman yanıp sönsün istediğim zaman sadece yansın ....

Bu devre üstünde isis'te çalıştım fakat switchleri nere koyacağımı bulamadım.Yardımcı olurmusunzz..

Cok Teşekkür ederim İlginiz için ....

arkadaşım en basit olarak voltajın önüne bi anahtar koyarak istediğin zaman yakıp söndürebilirsin en basitçe bu geldi aklıma

Ledlerin istediğin zaman yanmasını istediğinde de sönmesini istiyorsan evet arkadaşlar haklı ama yanıp sönmesi ile sürekli yanması farklı şeyler. Söylediğini ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama biri %100 doluluk oranında yakıyor diğeri ise belirli bir doluluk oranında yakıyor. Voltajın önüne anahtar koymak bence direk kapatır veya açar devreyi.

the_maniac

benim isteğimi anlamışsın devreyi acıp kapatmak benim işimi görmez benim demek istediğim Bu devre yanıp sönüo Benim isteğim ise istediğim zaman sadece normal yanmasını sağlamak...

İlginiz için teşekkür ederimmm

Oradaki direnç ve kapasitans değerleri değişecektir. 3 state buffer kullanarak 2 ayrı hat halinde direnç ve kapasitans bağlantılarını yapmaktan başka bir şey henüz gelmedi aklıma. Üzerinde düşünüyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri