Flash player yükleme sorunun çözümü

ben de hala aynı sorunu yaşıyorum, biraz bilgi verebilir misiniz?

bende bu problem vardı bunlardan hiç birini yapmadım virüs programlarının özellikle kaspersky internet 8'nin seçeneklerinde flash'ı yasakla diye bir seçenek var.onu kaldırıp yüklediğim zaman bir problem olmadı sizede öneririm ;)

ben bu sorunla belki 1 aydır uğrasıyorum neler denemedimki olmadı kırıp atıcam sonunda bilgisayarı senin yazdığın yöntemide harfiyen uyguladım yok gene olmuyor birde 3. maddede reset.minimal.zip dosyası diyorsun linke tıkladığımda reset minimal zipin yerine başka bir dosya var onumu kullanıcaz?

hiç boşuna uğraşmayın benim yapmadığım denemediğim yöntem kalmadı silip yenidenmi yüklemedim formatmı atmadım 1 aydır uğrasıyorum kimi sitelerde acıyor kimi sitelerde acmıyor en sonunda lanet olsun deyip bıraktım olmuyor bunu cözücek birinin olduğunada inanmıyorum varsa cıksın uğrasıpta sinirlerinizi yıpratmayın

hiç boşuna uğraşmayın benim yapmadığım denemediğim yöntem kalmadı silip yenidenmi yüklemedim formatmı atmadım 1 aydır uğrasıyorum kimi sitelerde acıyor kimi sitelerde acmıyor en sonunda lanet olsun deyip bıraktım olmuyor bunu cözücek birinin olduğunada inanmıyorum varsa cıksın uğrasıpta sinirlerinizi yıpratmayın

Format atmanıza rağmen düzelmedimi? O zaman windowsunuz problemlidir.

firefox kullanan arkdaşlarım flaş player yüklerken firefoxsu kapatın inter ezporlerde çalışmıyor derseniz vistada bu sorun olmazda xp kullanıcılarına gelince uzun gikayeler problem sorunları çok o yüzden sorun yaşıyan arkdaşlarımın hangi arama motorunda bu problemle karşılaştıklarını yazssınlar

Hocam, bu işlemleri yaptıktan sonra hala player sorunu yaşıyorsanız dns lerinizi değiştirin. Nette tübitak ın dns leri var. Değiştirin dns leri her siteye girersiniz. Film izlersiniz vs

hhala hata dio ne yapam

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri