Fitness makinaları teknik servis işi nasıldır?

Arkadaşlar fitness makinaları teknik servis işinin nasıl nedir ne değildir bilgisi olan varmı. Şuanda da
para sayma makinası teknik servisinde çalışmaktayım. Kıyaslanırsa ne dir sizce. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
kanka kimse ilgilenmemiş konuyla tavsiye ettiğime utandım forumu kusura bakma :(

Bende nükleer santral kurmak istiyorum , de yardım edecek kimse bulamadım.
Aslında teknik olarak nasıl yapılır biliyorumda bürokratik engellerden korkuyorum.... dermişim.

Ne var utanılacak, garip soruların pek hazır cevabı olmaz.

Çoğu elektronik aletlerdir ve marka ürünlerdir.
Yedek parçalarını bulmanız , doğrudan servisi olmadığınız sürece mümkün değildir.
Dağıtıcılarda pek ekmek bırakmazlar servislere.
Basitce bir elcik plastik-kauçuk bir parça olsun diyelim , orijinalini bulamazsınız uydurmanız gerekir .
Oysa fitnesciler artis adamlardır illa orijinali olsun isterler.
Göstergelerini onarmanız çoğu zaman mümkün değildir çünki hem "dökme chip"dir hemde yazılım içerir , plastikleri pedleri ekran membranları yakışıklıdır uyduramazsınız...
gibi gibi zorlukları var.

Hızlı servis vermelisiniz.
Araçla oradan oraya koştur olmadı al gel taşıması dert gibi gibi zorluklar ....

Benzeri işleri yapan bir kaç yere teknik destek verirken gördüğüm olumsuzlukları yazdım.
Olumlularıda siz bilirsiniz zaten...

Bende nükleer santral kurmak istiyorum , de yardım edecek kimse bulamadım.
Aslında teknik olarak nasıl yapılır biliyorumda bürokratik engellerden korkuyorum.... dermişim.

Ne var utanılacak, garip soruların pek hazır cevabı olmaz.

Çoğu elektronik aletlerdir ve marka ürünlerdir.
Yedek parçalarını bulmanız , doğrudan servisi olmadığınız sürece mümkün değildir.
Dağıtıcılarda pek ekmek bırakmazlar servislere.
Basitce bir elcik plastik-kauçuk bir parça olsun diyelim , orijinalini bulamazsınız uydurmanız gerekir .
Oysa fitnesciler artis adamlardır illa orijinali olsun isterler.
Göstergelerini onarmanız çoğu zaman mümkün değildir çünki hem "dökme chip"dir hemde yazılım içerir , plastikleri pedleri ekran membranları yakışıklıdır uyduramazsınız...
gibi gibi zorlukları var.

Hızlı servis vermelisiniz.
Araçla oradan oraya koştur olmadı al gel taşıması dert gibi gibi zorluklar ....

Benzeri işleri yapan bir kaç yere teknik destek verirken gördüğüm olumsuzlukları yazdım.
Olumlularıda siz bilirsiniz zaten...
cevap tatmın edıcı bence ....

:) cevap almak için tahrik etmek gerekiyormuş demek ki. Teşekkürler değerli yorumlarınız için :D

semazen kardeş doğru söylemiş .Bilgi sahibi arkadaşların yardım etmesi onlardan birşey eksiltmez düşüncesindeyim ,elbette herkesin branşı farklıdır,bilmediğimiz bir konuda elbette doğrusu susmaktır,söylediğimiz ve yaptığımız işlerin bir mesuliyeti olduğu aşikardır ama biliyorsunuz genelde başı sıkışan arkadaşlar olarak yardım istenilmekte,herkes herşeyi kendi kendine öğrenemiyor,yetişemiyor.Veren el alan el demişler!!! yine de destek veren arkadaşların kıymetini bilmek ,teşekkürü ve ne gerekiyorsa... esirgememek bunun dışında vermek istemeyen arkadaşların da düşüncelerine saygı duymak gereklidir.Hepinize sağlıklı ve bereketli bir gün diliyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri