Finder Röle Kataloğu

ben 2A transistor cıkıslı plc modulleri kullanıyorum.aradaki role kartını cıkarmıs oluyorum.Sorun kalmıyor.yoksa kontak yapıstı gibi bir suru dert...

finderi bilmeyen arkadaşlar var ilginç bence hem dayanıklılık hemde fiyat olarak çok iyi. standartlarının bile üstünde çalıştığına ben şahidim şiddetle tavsiye ederim.kolay gelsin.

finder'i bilmeyen röleci demesin kendine bir kere.
ayrıca, finder'i biz teiaş'ta yardımcı röle olarak kullanıyoruz. sinyal, açma veya korna yar. rölesi. asıl röleler, ge'nin mifII , areva'nın micom, siemens'in 7s envai çeşit röleleri vs. diğerlerine röle bile demem. ***

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadslar elımde 56.32.9.024.0000 finder röle var röle enerjılenıp kontak kapattıgında 220 v bobınlı bır kontaktor cektırmesı gerek fakat sıstemde baska nedenlerden dolayı olusan arızalardan sonra sısteme ılk start verıldıgınde hersey normal ama role bobın ucunda 24v dc de var hatta uzerındekı dıod led yesıl oda yanıyor ama kısa surelı kırpık bıraz sıstem calısmıyor daha sonra olc bıc bak derken start ver dene vs normale donuyor role sısteme mı uyumsuz 220 bobınlı kontaktorun bobını uzun sure enerjısız kaldıgından mı oluyor baska bır sıstemde kontaktorun bobın ucuna baglı kondansator vardı bızım kantaktorde yok onunlamı alakalı tecrubesı olan arkadaslar bılgılerınızı beklıyorum .rolenın kontaklarını olcemedık kısa surelı olan bırsey deneyecek kadar zaman yok .

Merhabalar
Finde röle bağlantı şeması nasıl? elimde 46.52.8.048 ile başlayan tiplerden var fakat bağlantı ayaklarını tam anlayamadım

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,915
Son üye
eylulllll33

Yeni konular

Geri