Film tavsiyeleri ( izlediğimiz , beğendiğimiz yada tavsiye edeceğimiz filmler )

serkan_48

Üye dümdüz üye
Değerli arkadaşlar merhabalar,

Forumumuz her ne kadar teknik detaylar hakkında olsa da serbest konuların bizleri daha sıkı sohbet ile bizleri birbirimize yakınlaştıracağını düşünüyorum. Bu açıdan bu konuyu açmayı düşündüm. İzlediğim beğendiğim yada izlemeyi düşündüğüm filmleri önerileri burada yayınlayacağım.

Sizlerinde katılımı ile burada güzel bir konu işlemeyi düşünüyorum.

Not : Bu konuda full film izleme ile ilgili link yada film indirme ile ilgili kaynak verilmeyecektir.

Son düzenleme:
Hidden figures.
Geçen hafta izlediğim ve hem konu hemde oyunculuk yönünden begendigim bir film. IMDb puanı 7.9. izlemenizi tavsiye ederim.

İlk konuya ilk film önerim Keanu REEVES'e ait "JOHN WICK" adlı filmdir.

Film 2014 yılı çıkan aksiyon filmidir. Konusu ise John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov'un oğlu Josef Tasarov'dur ve John'un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick'in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği filmin başrolünde Keanu Reevus yer alıyor.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Offical fragman

Türkçe altyazılı fragman

john_wick_ver7.jpg

Kara film sevenlere ( Az aksiyon ; az çatışma daha çok akıl oyunları kirli mafya polis ilişkileri vs ) tavsiyem OLAĞAN ŞÜPHELİLER-THE USUAL SUSPECTS isimli film olacak . Filmin bir sonu varki tüm filme bedel ; kocaman bir oha çekiliyor filmin sonunda.

İlk konuya ilk film önerim Keanu REEVES'e ait "JOHN WICK" adlı filmdir.

Film 2014 yılı çıkan aksiyon filmidir. Konusu ise John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en değerli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Ancak evine dalan üç gangster onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov'un oğlu Josef Tasarov'dur ve John'un daha önce birlikte çalıştığı bir adamdır. Artık kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick'in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla nefes kesen bir kovalamacanın içine girer. Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği filmin başrolünde Keanu Reevus yer alıyor.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Offical fragman

Türkçe altyazılı fragman

john_wick_ver7.jpg
Bu amcamın ( Keanu REEVES ) MATRİX ve CONSTANTİNE de orjinalliğin dibidir ; çok severim .

İkinci Dünya Savaşı seviyorsanız ''Unsere Mütter Unsere Vater'' 3 bölümlük her biri iki saatlik en güzel kısa dizilerden. Çatışma sahneleri çok güzel.

Ben kızımı yarı tatilde olanlar olduya gotürdüm ailece izleye bilirsiniz tavsiye ederim...

Daha önce izlememiş olanlar için çok süper üç tane klasik film tavsiyem olacak .
1- Charlie Chaplin den kapitalist ekonomi sistemi taşlaması olarak THE MODERN TİMES
2-Yine Charlie Chaplin den silahlanma ve savaş karşıtı süper bir film THE GREAT DİCTATOR
3- Ve yine Charlie Chaplin den düşük bütçe ile nasıl süper bir komedi filmi yapılır için bir ders niteliğinde THE GOLD RUSH

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri